О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 28 августа 2020 года № 56/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 сентября 2020 года № 6021
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 28 августа 2020 года
№ 56/02
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 7 декабря 2015 года № 69/07 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3597, опубликовано 16 января 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 5 (21950) и "Орталық Қазақстан" № 9-10 (22 115), 15 января 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Карагандинской области от 29 июня 2016 года № 48/03 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 7 декабря 2015 года № 69/07 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3909, опубликовано 30 июля 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" №98-99 (22043-22044) и "Орталық Қазақстан" №120 (22 225); 28 июля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 22 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. Постановление акимата Карагандинской области от 16 ноября 2017 года № 73/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 7 декабря 2015 года № 69/07 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4459, 14 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 56/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 6021 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 28 тамызы
№ 56/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 69/07 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3597 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық актілер жүйесінде, 2016 жылғы 16 қаңтарда "Орталық Қазақстан" № 9-10 (22 115) және "Индустриальная Караганда" № 5 (21950) газеттерінде жарияланған);
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 48/03 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 69/07 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3909 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық актілер жүйесінде, 2016 жылғы 30 шілдеде "Орталық Қазақстан" № 120 (22 225) және "Индустриальная Караганда" № 98-99 (22043-22044) газеттерінде, Электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкі 2016 жылғы 22 тамызда жарияланған);
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 73/02 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 69/07 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4459 болып тіркелген, Электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкі 2017 жылғы 14 желтоқсанда жарияланған).