О внесении изменений в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 587. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2020 года № 21798
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5606, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 326770788 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74283298 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 3622746 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27119 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 248837625 тыс. тенге;
2) затраты – 338973494 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59772638 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 64582873 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4810235 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1500000 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 1500000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 73475344 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73475344 тыс. тенге:
поступление займов – 70326994 тыс. тенге;
погашение займов – 4809234 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7957584 тыс. тенге.";
приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии И. Ахмеев
Исполняющий обязанности секретаря Карагандинского областного маслихата С. Адекенов
Приложение 1
к решению
Карагандинского областного
маслихата

"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХXIV сессиясының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 475 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 587 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 21798 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы ХХXIV сессиясының №475 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5606 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 326770788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 74283298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3622746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 27119 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 248837625 мың теңге;
2) шығындар – 338973494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59772638 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64582873 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4810235 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1500000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 1500000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 73475344 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73475344 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 70326994 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4809234 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7957584 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға жатады.
Сессия төрағасы И. Ахмеев
Қарағанды облыстық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Адекенов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

6 582 780
3
Специализированная медицинская помощь
1 847 420
253
Управление здравоохранения области
1 847 420
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 847 420
4
Поликлиники
26 863
253
Управление здравоохранения области
26 863
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
26 863
5
Другие виды медицинской помощи
435 569
253
Управление здравоохранения области
435 569
029
Областные базы специального медицинского снабжения
435 569
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 439 164
253
Управление здравоохранения области
8 439 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
303 182
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 106
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 242
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
80 952
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 285
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 859 397
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 282 980
1
Социальное обеспечение
7 421 617
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 906 060
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
948 811
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 006 588
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
105 015
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
845 646
261
Управление образования области
2 515 557
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

6 582 780
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 847 420
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 847 420
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 847 420
4
Емханалар
26 863
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
26 863
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
26 863
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
435 569
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
435 569
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
435 569
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 439 164
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 439 164
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
303 182
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 106
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 242
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
80 952
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 285
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 859 397
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 282 980
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 421 617
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 906 060
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
948 811
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 006 588
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
105 015
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
845 646
261
Облыстың білім басқармасы
2 515 557
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
918 948
283
Управление по вопросам молодежной политики области
377 078
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
155 566
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
221 512
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 539 283
1
Топливо и энергетика
1 539 283
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 539 283
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
1 479 414
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
59 869
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
24 834 448
1
Сельское хозяйство
22 108 937
255
Управление сельского хозяйства области
21 024 922
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 757
002
Субсидирование развития семеноводства
616 621
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 359 255
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
176 133
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 146
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
46 325
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 422
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
836 132
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 304 792
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 738 488
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
51 745
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
91 891
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
918 948
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
377 078
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
155 566
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
221 512
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 539 283
1
Отын және энергетика
1 539 283
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 539 283
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
1 479 414
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
59 869
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
24 834 448
1
Ауыл шаруашылығы
22 108 937
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
21 024 922
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 757
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
616 621
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 359 255
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
176 133
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 146
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
46 325
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 422
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
836 132
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 304 792
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 738 488
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
51 745
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
91 891
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

2 400 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
132 717
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 515
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
49 983
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
40 000
020
Развитие объектов сельского хозяйства
40 000
719
Управление ветеринарии области
1 044 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
126 428
003
Капитальные расходы государственного органа
570
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
14 239
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
31 635
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
39 135
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
37 397
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
121 065
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
547 204
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 300
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
66 220
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
56 822
2
Водное хозяйство
287 148
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
287 148
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
173 943
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
113 205
3
Лесное хозяйство
662 519
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
662 519
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
598 535
006
Охрана животного мира
63 984
4
Рыбное хозяйство
30 429

2 400 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
132 717
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 515
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
49 983
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
40 000
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
40 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 044 015
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 428
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
14 239
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
31 635
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
39 135
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
37 397
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
121 065
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
547 204
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 300
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
66 220
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
56 822
2
Су шаруашылығы
287 148
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
287 148
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
173 943
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
113 205
3
Орман шаруашылығы
662 519
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
662 519
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
598 535
006
Жануарлар дүниесін қорғау
63 984
4
Балық шаруашылығы
30 429

460 139
257
Управление финансов области
1 015 713
012
Резерв местного исполнительного органа области
978 496
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
37 217
14
Обслуживание долга
156 632
1
Обслуживание долга
156 632
257
Управление финансов области
156 632
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
151 970
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 662
15
Трансферты
99 956 559
1
Трансферты
99 956 559
257
Управление финансов области
99 956 559
007
Субвенции
82 859 389
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
454 768
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
11 351 932
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
4 000 000
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
46 021
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
989 449
III. Чистое бюджетное кредитование
59 772 638
Бюджетные кредиты
64 582 873
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
45 285 903
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 285 903
261
Управление образования области
6 871 502
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6 871 502
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

460 139
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 015 713
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
978 496
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
37 217
14
Борышқа қызмет көрсету
156 632
1
Борышқа қызмет көрсету
156 632
257
Облыстың қаржы басқармасы
156 632
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
151 970
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 662
15
Трансферттер
99 956 559
1
Трансферттер
99 956 559
257
Облыстың қаржы басқармасы
99 956 559
007
Субвенциялар
82 859 389
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
454 768
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
11 351 932
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000 000
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
46 021
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
989 449
III. Таза бюджеттік кредиттеу
59 772 638
Бюджеттік кредиттер
64 582 873
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
45 285 903
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 285 903
261
Облыстың білім басқармасы
6 871 502
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6 871 502
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

44 651
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
393 372
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 167 056
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 100 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 100 000
Управление образования области
27 184 711
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 377 270
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
954 138
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
46 328
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
5 591 807
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 060 194
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
2 749 609
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
12 771 547
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
1 257 254
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
376 564
Управление координации занятости и социальных программ области
7 521 538
На выплату государственной адресной социальной помощи
3 571 311
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
57 388
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 083 768
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
160 000
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 919 926
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
729 145
Управление внутренней политики области
9 707
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9 707
Управление сельского хозяйства области

44 651
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
393 372
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 167 056
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 100 000
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 100 000
Облыстың білім басқармасы
27 184 711
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 377 270
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
954 138
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
46 328
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
5 591 807
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 060 194
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
2 749 609
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
12 771 547
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 257 254
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге
376 564
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 521 538
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
3 571 311
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
57 388
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 083 768
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
160 000
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
1 919 926
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
729 145
Облыстың ішкі саясат басқармасы
9 707
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9 707
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

13 543 678
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 304 792
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
91 891
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
51 745
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 400 000
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
185 455
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
75 000
На субсидирование развития семеноводства
134 795
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 300 000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 686 427
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
6 494 873
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 974 736
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 216 818
Управление предпринимательства области
2 021 393
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
1 994 393
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
814 132
На выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения
258 888
На выплату надбавок работникам органов внутренних дел, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом (COVID-19)
30 244
На выплату премии сотрудникам органов внутренних дел за работу в период особого режима несения службы, связанного с распространением коронавирусной инфекции COVID-19

13 543 678
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
9 304 792
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
91 891
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
51 745
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
2 400 000
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
185 455
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
75 000
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
134 795
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 300 000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 686 427
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
6 494 873
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 974 736
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 216 818
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 021 393
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
1 994 393
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
814 132
Төтенше жағдай кезеңінде қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейтілген режимде қамтамасыз еткен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге
258 888
(COVID-19) коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған ішкі істер органдарының қызметкерлеріне үстемеақы төлеуге
30 244
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына байланысты қызмет атқарудың ерекше режимі кезеңіндегі жұмысы үшін ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге

525 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 627 096
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 278 198
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
2 348 898
Управление финансов области
4 000 000
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
4 000 000
Целевые трансферты на развитие:
25 758 963
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 269 640
На развитие транспортной инфраструктуры
2 269 640
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 259 308
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
778 000
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 247 645
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 575 000
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
294 258
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 230 015
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 676 976
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 313 155
На развитие газотранспортной системы
4 272 927
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 860 022
На развитие теплоэнергетической системы
618 607
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
710 839
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 777 489
Бюджетные кредиты:
10 998 633
в том числе:
Управление сельского хозяйства области
4 018 896
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 018 896
Управление экономики области
1 014 008
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 014 008
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 599 617
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 599 617
Приложение 3
к решению
Карагандинского областного
маслихата

525 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 627 096
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 278 198
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
2 348 898
Облыстың қаржы басқармасы
4 000 000
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
4 000 000
Нысаналы даму трансферттері:
25 758 963
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 269 640
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 269 640
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 259 308
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
778 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
3 247 645
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына
1 575 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
294 258
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 230 015
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 676 976
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 313 155
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
4 272 927
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1 860 022
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
618 607
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
710 839
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 777 489
Бюджеттік кредиттер:
10 998 633
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 018 896
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 018 896
Облыстың экономика басқармасы
1 014 008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
1 014 008
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 599 617
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 599 617
Қарағанды облыстық
мәслихатының

от 10 декабря 2020 года
№ 587
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 12 декабря
2019 года № 475
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2020 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
152 857 623
в том числе:
Целевые текущие трансферты
54 863 421
Целевые трансферты на развитие
37 796 337
Бюджетные кредиты
60 197 865
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
54 863 421
в том числе:
Управление образования области

2020 жылғы 10
желтоқсаны
№ 587
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2019 жылғы 12
желтоқсандағы
№ 475
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
152 857 623
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
54 863 421
Нысаналы даму трансферттері
37 796 337
Бюджеттік кредиттер
60 197 865
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
54 863 421
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы

26 987 062
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 377 270
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
5 365 847
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 632 450
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
988 222
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
2 749 609
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
11 873 664
Управление координации занятости и социальных программ области
6 610 687
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
181 334
На выплату государственной адресной социальной помощи
3 571 311
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
618 845
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 911 491
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
327 706
Управление физической культуры и спорта области
147 259
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
24 568
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
122 691
Управление культуры, архивов и документации области
918 948
На текущие расходы и проведение ремонта организаций культуры
688 119
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
230 829
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 667 097
На жилищно-коммунальное хозяйство
1 312 729
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
5 470
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
2 348 898
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 256 094
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов

26 987 062
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 377 270
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
5 365 847
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 632 450
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
988 222
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
2 749 609
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
11 873 664
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 610 687
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
181 334
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
3 571 311
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
618 845
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
1 911 491
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
327 706
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
147 259
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
24 568
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
122 691
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
918 948
Мәдени мекемелердің ағымдағы шығыстары және жөндеу жүргізуге
688 119
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
230 829
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 667 097
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1 312 729
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
5 470
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
2 348 898
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 256 094
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге