О признании утратившим силу решения VIII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 ноября 2016 года № 91 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Карагандинского городского маслихата" и его описания"
Решение Карагандинского городского маслихата от 15 июня 2020 года № 518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2020 года № 5887
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 апреля 2020 года № 69 "Об утверждении Описания идентификационных карт, правил их выдачи и использования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20463) Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение VIII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 ноября 2016 года № 91 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Карагандинского городского маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4062, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 30 декабря 2016 года, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 января 2017 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата Карагандинского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Нурказов
Секретарь Карагандинского городского маслихата К. Бексултанов

Қарағанды қалалық мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 91 "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сиппатамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 518 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 5887 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, "Сәйкестендіру карталарының сипаттамасын, оларды беру мен пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 69 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20463 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 91 "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сиппатамасын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4062 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2017 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Нурказов
Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы К. Бексултанов