О признании утратившим силу решения Карагандинского городского маслихата от 25 апреля 2019 года № 387 "Об установлении ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков"
Решение Карагандинского городского маслихата от 15 июня 2020 года № 517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2020 года № 5888
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXXVII сессии Карагандинского городского маслихата № 387 от 25 апреля 2019 года "Об установлении ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5308, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 мая 2019 года).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии О. Нурказов
Секретарь Карагандинского городского маслихата К. Бексултанов

Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 387 "Барлық салықтөлеушілер үшін тіркелген салықтың мөлшерлемерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 517 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 5888 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының ХXXVII сессиясының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 387 "Барлық салықтөлеушілер үшін тіркелген салықтың мөлшерлемерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5308 болып тіркелген, 2019 жылдың 6 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы О. Нурказов
Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы К. Бексултанов