О внесении изменений в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 466 "О бюджете города Караганды на 2020 - 2022 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 2 сентября 2020 года № 546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2020 года № 6034
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года №466 "О бюджете города Караганды на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5612, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 920 167 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 44 062 312 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 775 328 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 785 040 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 297 487 тысяч тенге;
2) затраты – 110 210 563 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 250 688 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 250 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 441 716 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 441 716 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 33 099 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 099 368 тысяч тенге:
поступление займов – 32 873 675 тысяч тенге;
погашение займов – 2 177 032 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 402 725 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областным маслихатом установлены нормативы отчислений в бюджет города Караганды в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50 процентов;
по социальному налогу – 48 процентов.";

Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 546 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 6034 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5612 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 920 167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 44 062 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 775 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 785 040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 297 487 мың теңге;
2) шығындар – 110 210 563 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 250 688 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 250 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 441 716 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 441 716 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 33 099 368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 099 368 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 32 873 675 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 177 032 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 2 402 725 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы Бюджет кодексінің 52-бабының 1-тармағына сәйкес облыстық мәслихатпен Қарағанды қаласының бюджетіне аударымдардың нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленген:
жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын - 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 48 пайыз.";

289 499
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 793 835
в том числе:
на средний ремонт дорог
793 835
на капитальный ремонт дорог
4 000 000
На ремонт объектов образования
289 181
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
133 955
На жилищно-коммунальное хозяйство
743 683
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
1 249 335
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
4 000 000
Целевые трансферты на развитие
9 265 667
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
758 956
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
596 004
На развитие газотранспортной системы
1 800 000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
618 607
На развитие транспортной инфраструктуры
1 537 631
На развитие коммунального хозяйства
464 800
На развитие объектов культуры

289 499
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
4 793 835
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
793 835
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
4 000 000
Білім беру объектілерін жөндеуге
289 181
"Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік білім беруге
133 955
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
743 683
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
1 249 335
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
4 000 000
Нысаналы даму трансферттері
9 265 667
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
758 956
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
596 004
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
1 800 000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
618 607
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 537 631
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
464 800
Мәдениет объектілерін дамытуға