О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 27 сентября 2016 года № 4/50 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жезказганского городского маслихата" и его описание"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 13 июня 2020 года № 48/416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июня 2020 года № 5883
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 27 сентября 2016 года № 4/50 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жезказганского городского маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3998, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 31 октября 2016 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 ноября 2016 года, от 4 ноября 2016 года № 45(8005) в газете "Сарыарқа", 4 ноября 2016 года № 45 (147) в газете "Жезказганский вестник").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Филипович
Секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев

Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 4/50 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 13 маусымдағы № 48/416 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 5883 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 4/50 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3998 тіркелген, 2016 жылғы 31 қазандағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 7 қарашадағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2016 жылдың 4 қарашадағы № 45 (8005) "Сарыарқа" газетінде, 2016 жылдың 4 қарашадағы №45(147) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Филипович
Жезқазған қалалық маслихатытың хатшысы С. Медебаев