О внесении изменений и дополнения в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 марта 2020 года № 51/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 марта 2020 года № 5764
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5630, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 338 347 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 250 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 322 097 тысяч тенге;
2) затраты – 342 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 365 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 365 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 4 365 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2020 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 1 122 тысяч тенге.";
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2020 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 63 890 тысяч тенге согласно приложению 4.";
4) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 51/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 5764 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5630 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 338 347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 16 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 322 097 мың теңге;
2) шығындар – 342 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 365 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 365 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджетінде 1 122 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 63 890 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.";
4) көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.