О внесении изменений в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 6 мая 2020 года № 53/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 мая 2020 года № 5836
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5630, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 356 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 250 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 375 106 тысяч тенге;
2) затраты – 395 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 365 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 365 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 4 365 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2020 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 116 899 тысяч тенге согласно приложению 4.";
3) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Урываев
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению
Темиртауского
городского маслихата

Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы № 53/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 мамырда № 5836 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5630 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 391 356 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 16 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 375 106 мың теңге;
2) шығындар – 395 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 365 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 365 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 116 899 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Урываев
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық
мәслихатының

87 058
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 440
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 440
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа, в том числе:
12 440
на оплату труда административных государственных служащих
12 440
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
74 618
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
74 618
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
17 090
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт водопроводных сетей
13 482
установка люков колодцев
2 461
восстановление пожарных гидрантов
1 147
Освещение улиц в населенных пунктах, в том числе:
19 051
восстановление уличного освещения
19 051
Благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
23 615
ночное оформление (изготовление и монтаж декоративных элементов)
7 200
покос травы
2 600
замена искусственной травы на игровых детских площадках
13 815
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах, в том числе:
14 862
текущий ремонт дорог
14 862
04
Образование
9 783
9
Прочие услуги в области образования
9 783
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 783
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 783
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе:
9 783
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
4 881
на текущие расходы по содержанию детского сада №3
4 902
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 464
2
Социальная помощь
1 464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 464
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 464
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
1 464
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 464
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
13 395
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
13 395
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 395
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13 395
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне всего, в том числе:
13 395
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

87 058
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 440
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 440
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер, оның ішінде:
12 440
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
12 440
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
74 618
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
74 618
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
17 090
су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 482
құдықтардың люктарын орнату
2 461
өрт гидранттарын қалпына келтіру
1 147
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру, оның ішінде:
19 051
көшені жарықтандыруды қалпына келтіру
19 051
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру, оның ішінде:
23 615
түнгі безендіру (сәндік элементтерді жасау және құрастыру)
7 200
шөпті шабу
2 600
ойын алаңдарындағы жасанды шөпті шабу
13 815
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу, оның ішінде:
14 862
жолдарды ағымды жөндеу
14 862
04
Білім беру
9 783
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
9 783
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 783
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 783
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде:
9 783
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 881
№3 балабақшаны ұстау бойынша ағымдағы шығыстарға
4 902
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 464
2
Әлеуметтiк көмек
1 464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 464
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1464
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету, оның ішінде:
1464
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 464
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
13 395
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
13 395
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 395
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13 395
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
13 395
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

2 577
на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
8 100
на проведение праздничных мероприятий
2 718

2 577
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымды жөндеуге
8100
мерекелік іс-шараларды өткізуге
2 718