О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 13 июля 2016 года № 5/6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Темиртау" и его описания"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 55/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июня 2020 года № 5869
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата от 13 июля 2016 года № 5/6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Темиртау" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3933, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 19 августа 2016 года, в газете "Стальная гвардия" от 19 августа 2016 года № 6, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 августа 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Урываев
Секретарь городского маслихата А. Ломакин

Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 5/6 "Теміртау қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 55/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 5869 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 5/6 "Теміртау қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тізілімінде № 3933 тiркелген, "Әділет ақпараттық-құықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 тамызда, "Стальная гвардия" газетінде 2016 жылғы 19 тамызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2016 жылғы 23 тамызда жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Урываев
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин