О внесении изменений в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17 ноября 2020 года № 65/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 ноября 2020 года № 6100. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5631, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 747 433 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 454 694 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 246 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 102 907 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 153 586 тысяч тенге;
2) затраты – 29 166 099 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 19 740 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 740 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 1 621 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 621 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 397 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 397 305 тысяч тенге:
поступление займов – 3 247 885 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149 420 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. В составе расходов городского бюджета предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 410 тысяч тенге.";
3) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2020 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 423 070 тысяч тенге, в том числе:

Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 65/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 6100 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5631 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 25 747 433 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 454 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 102 907 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10 153 586 мың теңге;
2) шығындар – 29 166 099 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 19 740 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 740 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 1 621 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 621 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 397 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 3 397 305 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3 247 885 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149 420 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджеттің шығындары құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 410 мың теңге қаражат көзделді.";
3) 5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 423 070 мың теңге көзделсін, оның ішінде:

1) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных семьдесят пятой годовщине празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 124 610 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 199 470 тысяч тенге;
3) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню защиты детей – 784 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 33 630 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 41 741 тысяч тенге;
6) на оказание социальной помощи детям до восемнадцати лет с вирусом иммунодефицита человека ко Дню Первого Президента – 4 705 тысяч тенге;
7) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 18 130 тысяч тенге.";
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2020 год в сумме 311 875 тысяч тенге.";
5) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеудің жетпіс бес жылдығына арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 124 610 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 199 470 мың теңге;
3) Балаларды қорғау күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 784 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 33 630 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 41 741 мың теңге;
6) Тұңғыш Президент күніне орай адамның иммун тапшылығы вирусы бар он сегіз жасқа дейінгі балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 4 705 мың теңге;
7) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 18 130 мың теңге.";
4) 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 311 875 мың теңге сомасында бекітілсін.";
5) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8858
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8858
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
8858
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2061
на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
5297
на проведение праздничных мероприятий
1500

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8858
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8858
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
8858
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2061
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымды жөндеуге
5297
мерекелік іс-шараларды өткізуге
1500