О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 35/281 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18 сентября 2020 года № 42/338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 сентября 2020 года № 6042. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года №35/281 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5648, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 10 января 2020 года №1-2 (12894), "Северное Прибалхашье" от 10 января 2020 года №1-2 (1885), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 09 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 420 204 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 409 698 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 398 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 80 883 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 890 225 тысяч тенге;
2) затраты – 18 256 383 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 836 179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 836 179 тысяч тенге:
поступление займов – 2 228 479 тысяч тенге;
погашение займов – 276 727 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 884 427 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в городской бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 47 процентов;
2) по социальному налогу – 61 процентов.";
3) пункт 10-3 изложить в новой редакции:
"10-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 1 664 719 тысяч тенге на инфраструктурные проекты в рамках Дорожной карты занятости".

Қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/281 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 42/338 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 6042 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №35/281 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5648 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтардағы №1-2 (12894) "Балқаш өңірі", 2020 жылғы 10 қаңтардағы №1-2 (1885) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылғы 09 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 15 420 204 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 409 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 398 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 883 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 890 225 мың теңге;
2) шығындар – 18 256 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 836 179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 836 179 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 228 479 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 276 727 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 884 427 мың теңге.";
2) 2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 47 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 61 пайыз.";
3) 10-3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10-3. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобаларға 1 664 719 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін".

4) пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2020 год в сумме 130 599 тысяч тенге.";
5) приложение 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Алипов
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата

4) 11 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Балқаш қаласы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 130 599 мың теңге сомасында бекітілсін.";
5) көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Б. Алипов
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының