Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 января 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 января 2020 года № 5689. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 8 февраля 2021 года № 12

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және Қаражал қаласы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қаңтарда № 5689 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 8 ақпандағы № 12 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 08.02.2021 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстана от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898) акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 08.02.2021 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 1;
2) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации города Каражал, согласно приложению 2.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал от 21 февраля 2019 года №36 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5206, опубликовано 2 марта 2019 года в газете "Қазыналы өңір" за № 9(944), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 марта 2019 года).

1. Жұмыс орындарының квотасы:
1) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес;
2) Қаражал қаласы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қаражал қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 36 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және Қаражал қаласы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5206 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 наурыздағы № 9 (944 ) "Қазыңалы өңір" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 7 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал Д. Джакупова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев
Приложение 1
Аким города Каражал
от 15 января 2020 года
№ 5
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1.
Представительство "Оркен –Атасу" Товарищество с ограниченной ответственностью "Оркен"
997
0,1
1
2.
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство акимата города Каражал"
98
1
1
3.
Коммунальное государственное предприятие "Жәйрем Болашақ" аппарата акима поселка Жайрем
44
3
1
Приложение 2
Аким города Каражал
от 15 января 2020 года
№ 5
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации города Каражал
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации города Каражал (единиц)
1.
Представительство "Оркен –Атасу" Товарищество с ограниченной ответственностью "Оркен"
997
0,1
1
2.
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство акимата города Каражал"
98
1
1
3.
Коммунальное государственное предприятие "Жәйрем Болашақ" аппарата акима поселка Жайрем
44
3
1

3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласы әкімінің орынбасары Д. Джакуповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев
Қаражал қаласының
әкімі
2020 жылғы 15 қаңтары
№ 5
1 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі қызметкерлердің тізімдік санынан (%)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Өркен-Атасу" Өкілдігінің "Өркен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
997
0,1
1
2.
"Қаражал қаласының әкімиятының Қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
98
1
1
3.
Жәйрем кенті әкімінің аппаратының "Жәйрем Болашақ" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
44
3
1
Қаражал қаласының
әкімі
2020 жылғы 15 қаңтары
№ 5
2 қосымша
Қаражал қаласы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі қызметкерлердің тізімдік санынан (%)
Қаражал қаласы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Өркен-Атасу" Өкілдігінің "Өркен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
997
0,1
1
2.
"Қаражал қаласының әкімиятының Қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
98
1
1
3.
Жәйрем кенті әкімінің аппаратының "Жәйрем Болашақ" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
44
3
1