О внесении изменений в решение ХХХХІ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 340 "О бюджете города Каражал на 2020 - 2022 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июля 2020 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 августа 2020 года № 5996. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХІ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 340 "О бюджете города Каражал на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5667, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 января 2020 года № 1-2 (987-988), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 844 452 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 678 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 037 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 736 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 140 346 тысяч тенге;
2) затраты – 6 589 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 745 483 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 745 483 тысяч тенге:
поступление займов – 560 988 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 184 495 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского
маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХХІ сессиясының № 340 "2020-2022 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 414 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 5996 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХХI сессиясының № 340 "2020-2022 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5667 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда № 1-2 (987-988) "Қазыналы өңір" газетінде, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 844 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 678 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 736 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 140 346 мың теңге;
2) шығындар – 6 589 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 745 483 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 745 483 мың теңге:
қарыздар түсімі – 560 988 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 184 495 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 8 қосымшалар, осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының

3165
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
65700
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
126744
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
114011
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
38691
Управление координации занятости и социальных программ области
187657
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4523
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
97130
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
10200
на молодежную практику
8351
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23859
на общественные работы
54720
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5700
На выплату государственной адресной социальной помощи
45363
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово- бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
24127
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациями и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
10814
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
49786
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
49786
в том числе:
средний ремонт дорог
49786
Управление культуры, архивов и документации области
11116
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11116
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
43770
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
43770
Целевые трансферты на развитие
1115036
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
651550
Образование
188485
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
188485
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
188485
Жилищно-коммунальное хозяйство

3165
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
65700
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
126744
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
114011
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
38691
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
187657
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4523
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
97130
оның ішінде:
еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялауға
10200
жастар практикасына
8351
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке жарамды мүгедектерге
23859
қоғамдық жұмыстарға
54720
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
5700
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
45363
кепілді әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік жиынтығымен қамтамасыз етуге
24127
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
10814
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
49786
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
49786
оның ішінде:
автомобиль жолдарын орташа жөндеу
49786
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
11116
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
11116
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
43770
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
43770
Нысаналы даму трансферттері
1115036
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
651550
Бiлiм беру
188485
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188485
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
188485
Тұрғын үй шаруашылығы

463065
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
63074
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
63074
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
399991
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
135670
Реконструкция многоквартирного жилого дома Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37

463065
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
63074
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен –жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
63074
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, қайта жаңғырту
399991
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
135670
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 көп пәтерлі тұрғын үйді қайта жаңғырту

от 26 декабря 2019 года
№ 340
Целевые трансферты по администраторам бюджетных программ на 2020 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
1938721
Целевые текущие трансферты
823685
Целевые трансферты на развитие
1115036
в том числе:
Целевые текущие трансферты
823685
Отдел образования района (города областного значения)
531356
На содержание, укрепление материально – технической базы и проведение ремонтов объектов образования
183045
в том числе:
ремонт объектов образования
183045
На доплату за квалификацию категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3165
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
65700
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
126744
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
114011
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
38691
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187657
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4523
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
97130
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
10200
на молодежную практику
8351
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23859
на общественные работы
54720
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5700
На выплату государственной адресной социальной помощи
45363
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово- бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
24127
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациями и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
10814
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
93556
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
49786
в том числе:
на средний ремонт дорог
49786
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан

2019 жылғы 26 желтоқсан
№ 340 шешіміне
5- қосымша
2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
1938721
Ағымдағы нысаналы трансферттер
823685
Нысаналы даму трансферттері
1115036
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
823685
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
531356
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
183045
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
183045
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3165
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
65700
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
126744
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
114011
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
38691
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187657
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4523
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
97130
оның ішінде:
еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялауға
10200
жастар практикасына
8351
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке жарамды мүгедектерге
23859
қоғамдық жұмыстарға
54720
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар
5700
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
45363
Кепілді әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік жиынтығымен қамтамасыз етуге
24127
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
10814
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
93556
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
49786
оның ішінде:
автомобиль жолдарын орташа жөндеу
49786
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу

463486
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
383486
Приложение 4
к решению
Каражалского городского
маслихата
от 28 июля 2020 года
№ 414
Приложение 8
к решению
Каражалский городской маслихат
от 26 декабря 2019 года
№ 340
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2020 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Инвестиционные проекты

463486
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданындағы сумен жабдықтау желілерін салу
40000
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383486
Қаражал қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 28 шілдесі
№ 414
шешіміне
4- қосымша
Қаражал қалалық мәслихаты
2019 жылғы 26 желтоқсан
№ 340 шешіміне
8- қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:

1714859
04
Образование
188485
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
188485
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
188485
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
188485
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
188485
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1490702
1
Жилищное хозяйство
809384
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
809384
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
106838
Реконсрукция наружных сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
24256
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 90-квартирному жилому дому по адресу: Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов дом 37
15986
Корректировка проектно сметной документации по объекту: "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
3522
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
63074
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
702546
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
40000
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
135670
Реконструкция многоквартирного жилого дома Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37
526876
2
Коммунальное хозяйство
681318
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
681318
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
681318
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция канализационных сетей города Каражал,2 очередь"
15491
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция канализационных сетей поселка Жайрем, 2 очередь"
15491
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
383536
Реконструкция водопроводных сетей поселка Шалгинский
186800
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
35672
2
Спорт
35672

1714859
04
Бiлiм беру
188485
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
188485
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
188485
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188485
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
188485
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
1490702
1
Тұрғын үй шаруашылығы
809384
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
809384
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
106838
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекен-жайында тұрғын үйдің территориясын аббатандыру мен сыртқы желілерін қайта жаңғырту
24256
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 үй мекен-жайындағы 90 пәтерлік тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
15986
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен –жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
3522
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен –жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
63074
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, қайта жаңғырту
702546
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекен-жайы бойынша тұрғын үйді қайта жаңғырту
40000
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
135670
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 көп пәтерлі тұрғын үйді қайта жаңғырту
526876
2
Коммуналдық шаруашылық
681318
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
681318
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
681318
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданындағы сумен жабдықтау желілерін салу
40000
" Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек " жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
15491
" Жәйрем кентінің кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
15491
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383536
Шалғы кентінде су құбырларын қайта жаңарту
186800
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
35672
2
Спорт
35672

483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
35672
057
Развитие объектов спорта
35672
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса по ул. Битабара в городе Каражал (привязка проекта)
35672

483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35672
057
Cпорт объектілерін дамыту
35672
Қаражал қаласында Битабар көшесі бойынша дене шынықтыру- сауықтыру кешенін салу (жобаны байланыстыру)
35672