О внесении изменений в решение ХХХХІІ сессии Каражалского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 357 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2020 - 2022 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2020 года № 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2020 года № 6108. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХІІ сессии Каражалского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 357 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5668, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 января 2020 года № 1-2 (987-988), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 504 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 932 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 349 317 тысяч тенге;
2) затраты – 428 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 57 082 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 082 тысяч тенге:
поступление займов – 37 858 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 224 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 119 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 028 тысяч тенге;
2) затраты – 36 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы ХХХХІІ сессиясының № 357 "2020 - 2022 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 441 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6108 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы ХХХХІІ сессиясының № 357 "2020 - 2022 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5668 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда № 1-2 (987-988) "Қазыналы өңір" газетінде, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371 504 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 932 мың теңге;
трансферттер түсімі – 349 317 мың теңге;
2) шығындар – 428 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 57 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 082 мың теңге:
қарыздар түсімі – 37 858 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 224 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 028 мың теңге;
2) шығындар – 36 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1 к решению
Каражалского городского
маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының

5) Дефицит (профицит) бюджета
0
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 3 к решению
Каражалского городского
маслихата
от 20 ноября 2020 года
№ 441
Приложение 7 к решению
Каражалский городской маслихат
от 27 декабря 2019 года
№ 357
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков Жайрем и Шалгинский на 2020 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Жайрем
26924
Всего
26924
Целевые текущие трансферты
26924
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
10040
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
10040
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
4676
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4676
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1442
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
1442
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10766
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10766
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский
2691
Всего
2691
Целевые текущие трансферты
2691
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
198
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2493
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2493
Приложение 4 к решению
Каражалского городского
маслихата
от 20 ноября 2020 года
№ 441
Приложение 8 к решению
Каражалский городской маслихат
от 27 декабря 2019 года
№ 357
Распределение целевых трансфертов по бюджетным программам поселков Жайрем и Шалгинский на 2020 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Жайрем
26924
Всего
26924
Целевые текущие трансферты
26924
в том числе:
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26924
041- Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10040
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
10040
006 - Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
4676
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4676
003-Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1442
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
1442
001-Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10766
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10766
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский
2691
Всего
2691
Целевые текущие трансферты
2691
в том числе:
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
198
003- Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
198
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
198
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2493
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2493

5) Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қаражал қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 20
қарашасы
№ 441
шешіміне 3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихаты
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 357 шешіміне
7-қосымша
Қалалық бюджеттен 2020 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Жәйрем кенті
26924
Барлығы
26924
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26924
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10040
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
10040
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4676
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
4676
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1442
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
1442
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
10766
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10766
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті
2691
Барлығы
2691
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2691
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
198
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2493
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2493
Қаражал қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 20
қарашасы
№ 441
шешіміне 4 қосымша
Қаражал қалалық мәслихаты
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 357 шешіміне
8-қосымша
2020 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттері бюджетінің шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Жәйрем кенті
26924
Барлығы
26924
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26924
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
26924
041 - Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
10040
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
10040
006 - Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
4676
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
4676
003 - Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1442
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
1442
001- Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10766
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10766
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті
2691
Барлығы
2691
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2691
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
198
003 - Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
198
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
198
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2493
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2493