О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 28 ноября 2016 года № 102 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Сатпаевского городского маслихата" и его описания"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 июня 2020 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 июля 2020 года № 5935
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 28 ноября 2016 года № 102 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Сатпаевского городского маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4053, опубликовано в № 51 (2240) газеты "Шарайна" от 23 декабря 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 27 декабря 2016 года и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 января 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Мухамедгалиева
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 102 "Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 554 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 5935 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 102 "Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4053 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарайна" № 51 (2240) газетінде, 2016 жылғы 27 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 04 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Мухамедгалиева
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук