О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 484 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 19 ноября 2020 года № 608. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 ноября 2020 года № 6103. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 484 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5614, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года, в № 1-2 (2398-2399) газеты "Шарайна" от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 529 028 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 005 552 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57 413 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 122 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 419 941 тысяч тенге;
2) затраты – 21 506 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 977 364 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 977 364 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 514 190 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 463 174 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год утвердить в сумме 140 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 484 "2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 608 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 6103 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 484 "2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5614 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 31 желтоқсанда, "Шарайна" газетінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (2398-2399) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшыларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 17 529 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 005 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 57 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 46 122 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 13 419 941 мың теңге;
2) шығындар – 21 506 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 3 977 364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 977 364 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 514 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 463 174 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 140 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

101 660
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 625
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 730
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6 730
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 980
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 401
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
620
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20 959
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 255 791
1
Жилищное хозяйство
6 100 154
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 086 504
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14 707
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
58 100
063
Строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 791 081
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
222 616
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 013 650
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3 738 300
005
Снос аварийного и ветхого жилья
53 200
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
222 150
2
Коммунальное хозяйство
971 279
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
961 279
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
336 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
625 279
3
Благоустройство населенных пунктов
1 184 358
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

101 660
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 730
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6 730
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 980
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 401
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
620
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 959
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 255 791
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 100 154
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 086 504
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14 707
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
58 100
063
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысын салу
1 791 081
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
222 616
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 013 650
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3 738 300
005
Авариялық және ескірген тұрғын үйлерді бұзу
53 200
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
222 150
2
Коммуналдық шаруашылық
971 279
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
961 279
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
336 000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
625 279
3
Елді-мекендерді көркейту
1 184 358
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

177 406
из областного бюджета
2 755 371
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 252
на содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
2 600 000
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
100 000
на распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на оплату гарантированной суммы, предоставляемой в качестве возмещения стоимости санитарно-курортного лечения
119
на распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на жилищно-коммунальное хозяйство
50 000
Целевые трансферты на развитие
2 704 402
из республиканского бюджета
2 071 720
на строительство 5-ти 5-этажных многоквартирных жилых домов в микрорайоне № 6 города Сатпаев
1 575 000
на водопонижение и отвод поверхностных вод территории западного, восточного районов и микрорайона № 8 города Сатпаев
496 720
из областного бюджета
632 682
на строительство 5-ти 5-этажных многоквартирных жилых домов в микрорайоне № 6 города Сатпаев
216 081
на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне № 7-2 города Сатпаев
123 000
на строительство Дворца школьников города Сатпаев
66 986
на строительство канализационного коллектора от микрорайона № 8 до хозяйственно-фекальных очистных сооружений города Сатпаев
10 000
на строительство административного здания в городе Сатпаев
216 615
Дорожная карта занятости
2 514 190
Целевые трансферты на развитие
544 515
на строительство Дворца школьников в городе Сатпаев
103 250
на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне № 7-2 города Сатпаев
441 265
Целевые текущие трансферты
1 969 675
на функционирование системы водоснабжения и водоотведения
143 466
на благоустройство улиц Независимости, Улытауская-Абая
228 451
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
438 579
на содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
136 843
на капитальные ремонты детских садов (№26, №29, №31)
1 022 336

177 406
облыстық бюджет есебінен
2 755 371
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
5 252
білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеуге
2 600 000
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
100 000
аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге санитариялық-курорттық емдеу құнын өтеу ретінде ұсынылатын кепілдік берілген соманы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлуге
119
аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлуге
50 000
Нысаналы даму трансферттері
2 704 402
республикалық бюджет есебінен
2 071 720
Сәтбаев қаласының № 6 шағын ауданында 5 қабатты 5 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
1 575 000
Сәтбаев қаласының батыс, шығыс аудандарының және № 8 шағын ауданының аумағындағы суды азайтуға және жерүсті суларын ағызуға
496 720
облыстық бюджет есебінен
632 682
Сәтбаев қаласының № 6 шағын ауданында 5 қабатты 5 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
216 081
Сәтбаев қаласының № 7-2 шағын ауданында 320 орынға арналған балабақша құрылысына
123 000
Сәтбаев қаласының оқушылар сарайының құрылысына
66 986
Сәтбаев қаласының № 8 шағын ауданынан бастап шаруашылық- фекальды тазарту құрылғысына дейінгі кәріз коллекторының құрылысына
10 000
Сәтбаев қаласындағы әкімшілік ғимаратының құрылысына
216 615
Жұмыспен қамтудың жол картасы
2 514 190
Нысаналы даму трансферттері
544 515
Сәтбаев қаласының оқушылар сарайының құрылысына
103 250
Сәтбаев қаласының № 7-2 шағын ауданында 320 орынға арналған балабақша құрылысына
441 265
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 969 675
сумен жабдықтау және су бұру жұйесінің жұмыс істеуіне
143 466
Тәуелсіздік, Ұлытау-Абай көшелерін абаттандыруға
228 451
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
438 579
білім беру объектілерін ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
136 843
балабақшаларды күрделі жөндеуге (№26, №29, №31)
1 022 336