О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 484 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2020 года № 626. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2020 года № 21823. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 484 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5614, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года, в № 1-2 (2398-2399) газеты "Шарайна" от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 529 028 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 018 234 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44 162 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 691 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 419 941 тысяч тенге;
2) затраты – 21 506 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 977 364 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 977 364 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 514 190 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 463 174 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 484 "2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 626 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 21823 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 484 "2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5614 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 31 желтоқсанда, "Шарайна" газетінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (2398-2399) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 529 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 018 234 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 44 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 46 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 13 419 941 мың теңге;
2) шығындар – 21 506 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 3 977 364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 977 364 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 514 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 463 174 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

95 192
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
101 660
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 625
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 730
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6 730
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
89 099
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89 099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 401
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
620
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21 078
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 290 883
1
Жилищное хозяйство
6 107 246
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 086 504
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14 707
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
58 100
063
Строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 791 081
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
222 616
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 020 742
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3 738 300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7 092
005
Снос аварийного и ветхого жилья
53 200
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
222 150
2
Коммунальное хозяйство
971 279
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

95 192
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
101 660
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 730
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6 730
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
89 099
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89 099
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 401
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
620
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21 078
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 290 883
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 107 246
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 086 504
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14 707
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
58 100
063
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысын салу
1 791 081
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
222 616
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 020 742
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3 738 300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
7 092
005
Авариялық және ескірген тұрғын үйлерді бұзу
53 200
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
222 150
2
Коммуналдық шаруашылық
971 279
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі