О бюджете поселка Жезказган на 2021 - 2023 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № 651. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2021 года № 22015.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 2 декабря 2020 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 177 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 878 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 299 тысяч тенге;
2) затраты – 48 188 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2021 - 2023 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 22015 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 878 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 44 299 мың теңге;
2) шығындар – 48 188 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 011 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2021 № 123 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2021 год объем целевых текущих трансфертов, передаваемых из местного бюджета в бюджет поселка Жезказган в сумме 44 299 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 011 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 11.11.2021 № 123 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 44 299 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2021 № 123 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Е. Токимбаев
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение 1
к решению Сатпаевского городского маслихата
от 30 декабря 2020 года № 651
Бюджет поселка Жезказган на 2021 год

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 11.11.2021 № 123 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы Е. Токимбаев
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 651 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті