О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 470 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 марта 2020 года № 488. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 апреля 2020 года № 5776
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 470 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5652, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года, в газете "Саран газеті" от 10 января 2020 года № 1-2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2020 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 9 388 411 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 303 681 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 628 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51 527 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 009 575 тысяч тенге;
2) затраты – 9 639 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 251 036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251 036 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43-сессиясының № 470 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 488 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 5776 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43-сессиясының № 470 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5652 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 13 қаңтарда, "Саран газеті" газетінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға 1-қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 388 411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 303 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 51 527 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 009 575 мың теңге;
2) шығындар – 9 639 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитті) – алу 251 036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицітін пайдалану) – 251 036 мың теңге:
қарыздардың түсуі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;

261304
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
7752
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
160000
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20735
из областного бюджета
97592
краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек", в том числе:
47157
возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
435
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
50000
-текущий ремонт дорог
50000
Целевые трансферты на развитие
1 330 754
в том числе:
ГУ "Отдел строительства города Сарани"
1 222 775
Реконструкция водопроводных сетей, 2 очередь
715441
за счет средств республиканского бюджета
472353
за счет средств областного бюджета
243088
Реконструкция канализационных сетей
144300
за счет средств областного бюджета
144300
Строительство спортзала к школе
179700
за счет средств областного бюджета
179700
Реконструкция канализационных насосных станций
183334
за счет средств областного бюджета
183334
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Сарани"
107979
Реконструкция улицы Чкалова (2 очередь)
107979
за счет средств областного бюджета
107979

261304
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
7752
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
160000
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
20735
облыстық бюджеттен
97592
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқыту, оның ішінде:
47157
аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық сою құнын иелеріне өтеуге
435
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
50000
-жолдарды ағымдағы жөндеу
50000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
1 330 754
оның ішінде:
"Саран қаласының құрылыс бөлімі" ММ
1 222 775
Саран қ. су құбыры желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
715441
республикалық бюджет қаражаты есебінен
472353
облыстық бюджет қаражаты есебінен
243088
Кәріз желілерін қайта жаңарту
144300
облыстық бюджет қаражаты есебінен
144300
Саран қаласындағы мектепке спортзал салу
179700
облыстық бюджет қаражаты есебінен
179700
Кәріздік сорғы станцияларын қайта жаңарту
183334
облыстық бюджет қаражаты есебінен
183334
"Саран қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" ММ
107979
Чкалов көшесін қайта жаңарту (2 кезек)
107979
облыстық бюджет қаражаты есебінен
107979