О признании утратившим силу решения Саранского городского маслихата от 28 сентября 2016 года № 61 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Саранского городского маслихата" и его описания"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 июня 2020 года № 502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5925
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Саранского городского маслихата от 28 сентября 2016 года № 61 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Саранского городского маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3985, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 октября 2016 года, в газете "Саран газеті" от 21 октября 2016 года № 42 (871)).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата, председатель сессии О. Баймаганбетов

Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 61 "Саран қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 502 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5925 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 61 "Саран қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тізілімінде № 3985 болып тiркелген, 2016 жылғы 25 қазандағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 21 қазандағы № 42 (871) "Саран газеті" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы, сессия төрағасы О. Баймаганбетов