О внесении изменения в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 471 "О бюджете поселка Актас на 2020-2022 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 29 октября 2020 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 ноября 2020 года № 6070. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 471 "О бюджете поселка Актас на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5651, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года, в газете "Саран газеті" от 10 января 2020 года № 1-2) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43 сессиясының № 471 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 қазандағы № 554 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 6070 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43 сессиясының № 471 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5651 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.