О внесении изменений и дополнений в решение XХXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1115/33 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 июня 2020 года № 1721/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2020 года № 5901. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 276/5
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19.09.2023 № 276/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1115/33 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3182, опубликовано информационно-правовой системе "Әділет" от 15 мая 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" от 15 мая 2015 года № 19), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 16) пункта 7 изложить в новой редакции:
"16) граждане, имеющие социально значимое заболевание "туберкулез" в период амбулаторного лечения;";
подпункт 17) пункта 7 изложить в новой редакции:
"17) граждане, имеющие социально значимое заболевание "злокачественные новообразования" на период послеоперационного лечения;";
пункт 7 дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) граждане, имеющие социально значимое заболевание - болезнь, вызванную вирусом иммунодефицита человека (ВИЧ).";
подпункт 5) пункта 10 изложить в новой редакции:
"5) наличие социально значимого заболевания - болезнь, вызванную вирусом иммунодефицита человека (ВИЧ);";
пункт 10 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі XXXIII сессиясының № 1115/33 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1721/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 5901 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 276/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 19.09.2023 № 276/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қалалық маслихат, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі XХXIII сессиясының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3182 тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 15 мамырдағы № 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) № 1115/33 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, әлеуметтік көмек көрсету, мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін белгілеу және тізімін айқындау қағидаларында:
7 тармақтың 16) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"16) амбулаториялық емделу кезiнде, әлеуметтiк мәнi бар "туберкулез" ауруы бар азаматтар;";
7 тармақтың 17) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"17) операциядан кейінгі емделу кезінде, әлеуметтік мәні бар "қатерлі ісік" ауруы бар азаматтар;";
7 тармақ келесі мазмұнда 18) тармақшасымен толықтырылсын:
"18) адамның иммунитет тапшылығы вирусын (АИВ) тудыратын ауру әлеуметтік мәні бар ауруы бар азаматтар.";
10 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) адамның иммунитет тапшылығы вирусын (АИВ) тудыратын ауру пайда болған әлеуметтік мәні бар аурудың болуы;";
10 тармақ келесі мазмұнда 6) тармақшамен толықтырылсын:

"6) наличие среднедушевого дохода, не превышающего 0,6 кратного размера прожиточного минимума.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Есмаганбетов
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова

"6) күнкөрiс деңгейiнен 0,6 еселiк мөлшерден аспайтын жанбасына шаққандағы орташа табыстың болуы.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Есмаганбетов
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова