О городском бюджете на 2021 - 2023 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2020 года № 1780/45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2020 года № 21959. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 264 864 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 911 053 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 23 411 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74 959 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 255 441 тысяча тенге;
2) затраты – 11 810 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 109 261 тысяча тенге:
приобретение финансовых активов – 109 261 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 655 373 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
655 373 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 655 373 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23.12.2021 № 100/10 (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1780/45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 21959 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 264 864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 911 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 411 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 74 959 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 255 441 мың теңге;
2) шығындар –11 810 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 109 261 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 109 261 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – -655 373 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 655 373 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 655 373 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 23.12.2021 № 100/10 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что на 2021 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2021 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ, согласно приложению 5.
4. Учесть, что на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемый из городского бюджета в бюджеты поселков, согласно приложению 6.

2. 2021 жылға облыстық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021 жылға бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2021 жылға қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 6 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2021 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 7.
6. Утвердить резерв акимата города на 2021 год в сумме 33 000 тысячи тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
председатель сессии А. Омарбеков
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 100/10
Городской бюджет на 2021 год

5. 2021 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
6. 2021 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 33 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
сессия төрағасы А. Омарбеков
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсаны
№ 1780/45
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджет

74 266
Управление культуры, архивов и документации области
30 474
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
30 474
Целевые трансферты на развитие:
2 170 758
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 242 407
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан города Шахтинск Карагандинской области
1 176 007
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
66 400
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
928 351
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
201 426
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
726 925
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1780/45
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2021 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23.12.2021 № 100/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
3 346 178
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1 175 420
Целевые трансферты на развитие
2 170 758
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 175 420
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
872 732
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
586 568
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
286 164
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
274 479
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
60 077
На выплату государственной адресной социальной помощи
22 344
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9 568
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
101 346
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"

74 266
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
30 474
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
30 474
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
2 170 758
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 242 407
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
1 176 007
Шахтинск қ, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
66 400
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
928 351
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
201 426
Шахтинск қ,бассейні бар дене – сауықтыру кешенінің құрылысы
726 925
Шахтинск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсаны
№ 1780/45 шешіміне 5 қосымша
2021 арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 23.12.2021 № 100/10 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
3 346 178
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 175 420
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
2 170 758
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 175 420
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
872 732
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
586 568
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
286 164
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
274 479
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
60 077
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
22 344
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
9 568
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
101 346
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға

4 613
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
74 266
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
30 474
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
30 474
Целевые трансферты на развитие:
2 170 758
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 699 563
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан город Шахтинск Карагандинской области
1 176 007
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
66 400

4 613
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
74 266
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
30 474
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
30 474
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
2 170 758
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 699 563
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
1 176 007
Шахтинск қ, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
66 400

Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
201 426
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
726 925
Приложение 6 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 24 декабря 2020 года
№ 1780/45
Объем бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты поселков на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
201 426
Шахтинск қ, бассейні бар дене – сауықтыру кешенінің құрылысы
726 925
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 24
желтоқсандағы
№ 1780/45
Шешіміне 6 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджеттен кенттер бюджеттеріне берілеін бюджеттік субвенциялар көлемі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы