О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 32/352 "Об установлении размеров единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15 июня 2020 года № 64/684. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июня 2020 года № 5875
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 32/352 "Об установлении размеров единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4853, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июля 2018 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 июля 2018 года № 27 (4222)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Черепанов
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай

Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 32/352 "Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 64/684 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 5875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылгы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 32/352 "Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4853 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 13 шілдеде және 2018 жылғы 14 шілдеде № 27 (4222) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Черепанов
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай