Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа во внутрирайонном сообщении
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 16 июля 2020 года № 39/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 июля 2020 года № 5986
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", с решением 63 сессии Абайского районного маслихата от 06 мая 2020 года № 63/677 "О согласовании тарифа на регулярные социально-значимые автомобильные перевозки пассажиров и багажа", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф 400 (четыреста) тенге на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа во внутрирайонном сообщении на маршрут №102 Есенгельды-Сарепта-Абай.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Cогласовано:
Секретарь Абайского районного маслихата
Б. Цай

Ауданішілік қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № 39/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 5986 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына сәйкес, 2020 жылғы 06 мамырдағы № 63/677 "Тұрақты әлеуметтік маңызы бар жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдаудың тарифін келісу туралы" Абай ауданының мәслихатының 63 сессияның шешіміне сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есенгелді-Сарепта-Абай №102 маршрутына ауданішілік қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға 400 (төрт жүз) теңге тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Келісілді:
Абай аудандық маслихатының хатшысы
Б. Цай