O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2020 года № 74/768. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2020 года № 21992. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 724 217 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 712 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 631 612 тысяч тенге;
2) затраты – 754 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 30 130 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 130 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 130 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2021 № 15/139 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2021-2023 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 217 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81 478 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135 699 тысяч тенге;
2) затраты – 232 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 74/768 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 21992 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 724 217 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 631 612 мың теңге;
2) шығындар – 754 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 30 130 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 130 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 30 130 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 15/139 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2021 жылға арналған Абай қаласының бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 217 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 81 478 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 135 699 мың теңге;
2) шығындар – 232 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – – 724 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 724 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 724 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2021 № 15/139 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Южный на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 16.
9. Утвердить бюджет Дубовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 17, 18 и 19 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 033 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 256 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 584 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 255 тысяч тенге;
2) затраты – 68 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 6 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 679 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 679 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2021 № 15/139 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть в составе поступлений в бюджет Дубовского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 20.
11. Утвердить бюджет Акбастауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 21, 22 и 23 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 441 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 946 тысяч тенге;
2) затраты – 34 514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 724 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 724 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 724 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 15/139 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2021 жылға арналған Южный кенті бюджетінің түсімдер құрамында 16 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2021-2023 жылдарға арналған Дубовка ауылдық округінің бюджеті 17, 18 және 19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 256 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 584 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 255 мың теңге;
2) шығындар – 68 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 6 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 679 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 6 679 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 15/139 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2021 жылға арналған Дубовка ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 20 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. 2021-2023 жылдарға арналған Ақбастау ауылдық округінің бюджеті 21, 22 және 23 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 441 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 495 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 946 мың теңге;
2) шығындар – 34 514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 447 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2021 № 15/139 (вводится в действие с 01.01.2021).
30. Учесть в составе поступлений в села Юбилейное на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 60.
31. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Т. Титовская
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 447 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 15/139 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2021 жылға арналған Юбилейное ауылы бюджетінің түсімдер құрамында 60 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
31. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы Т. Титовская
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай
Абай аудандық мәслихатының