О внесении изменений в решение 44 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 350 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 15 мая 2020 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 мая 2020 года № 5847. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 44 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 350 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5625, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 05 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7653822 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1761666 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5978 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5880178 тысяч тенге;
2) затраты – 8656745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83744 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 112729 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28985 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1086667 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1086667 тысяч тенге:
поступление займов – 905901 тысяч тенге;
погашение займов – 28985 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 209751 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 44 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 350 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 391 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 5847 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 44 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 350 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5625 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 05 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7653822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1761666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5978 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5880178 мың теңге;
2) шығындар – 8656745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 83744 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 112729 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28985 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1086667 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1086667 мың теңге:
қарыздар түсімі - 905901 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28985 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 209751 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

от 15 мая 2020 года
№ 391
Приложение 7
к решению
Актогайского районного
маслихата
Карагандинской области
от 26 декабря 2019 года
№ 350
Целевые трансферты и бюджетные кредиты районного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
2 253 394
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 093 991
Целевые трансферты на развитие
46 674
Бюджетные кредиты
112 729
Целевые текущие трансферты
2 093 991
в том числе:
из республиканского бюджета:

2020 жылғы 15 мамыры
№ 391
шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсанындағы
№ 350
шешіміне
7 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетінің нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредиттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы:
2 253 394
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 093 991
Нысаналы даму трансферттер
46 674
Бюджеттік кредиттер
112 729
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 093 991
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:

1 862 142
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
6 536
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
135 065
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
210 127
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
228 130
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
953 350
На выплату государственной адресной социальной помощи
78 263
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 709
На развитие рынка труда в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
74 374
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда управленческому и основному персоналу государственных организаций сферы культуры и архива
37 540
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7 668
Приобретение коммунального жилья для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
126 380
из областного бюджета:
231 849
На сферу жилищно-коммунального хозяйства
15 343
На возмещение владельцам стоимости животного при проведений санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями
6 520
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" (софинансирование):
59 030
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
37 685
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров, востребованных на рынке труда по квалификациям и навыкам в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
13 271
Капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
100 000
Целевые трансферты на развитие
46 674
в том числе:
из областного бюджета:
46 674
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
46 674
Бюджетные кредиты:
112 729
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 671
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

1 862 142
Мектепке дейінгі оқыту мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың біліктілік категориясына үстемеақыға
6 536
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың біліктілік категориясына үстемеақыға
135 065
Мектепке дейінгі оқыту мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың еңбек ақысын ұлғайтуға
210 127
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың еңбек ақысын ұлғайтуға
228 130
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
953 350
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
78 263
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4 709
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
74 374
Мәдениет және мұрағат саласындағы мемлекеттік ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін үстемеақы белгілеуге
37 540
Халықты әлеуметтік қолдау мемлекеттік ұйымдарындағы арнайы әлеуметтік қызметтерді ұсынатын қызметкерлердің лауазымдық еңбекақыларына үстемеақы белгілеуге
7 668
Әлеуметтік осал топтағы адамдарға және (немесе) аз қамтамасыз етілген көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үйлер сатып алуға
126 380
облыстық бюджеттен:
231 849
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласына
15 343
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жою кезінде иелеріне мал құнының орнын толтыруға
6 520
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, (бірлесіп қаржыландыру):
59 030
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
37 685
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша сұранысқа ие жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
13 271
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
100 000
Нысаналы даму трансферттері:
46 674
оның ішінде:
облыстық бюджеттен:
46 674
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
46 674
Бюджеттік кредиттер:
112 729
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
55 671
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру