О внесении изменений в решение 44 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 350 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 3 сентября 2020 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2020 года № 6033. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 44 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 350 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5625, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 05 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7874924 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1911414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5005 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5917280 тысяч тенге;
2) затраты – 8797269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70162 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 99147 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28985 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 992507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 992507 тысяч тенге:
поступление займов – 811741 тысяч тенге;
погашение займов – 28985 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 209751 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 44 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 350 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 422 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 6033 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 44 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 350 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5625 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 05 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7874924 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1911414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5005 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5917280 мың теңге;
2) шығындар – 8797269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70162 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 99147 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28985 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 992507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 992507 мың теңге:
қарыздар түсімі – 811741 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28985 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 209751 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

251 281
в том числе:
Целевые текущие трансферты
206 662
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 821
На дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
13 404
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов в дошкольных организациях образования

251 281
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
206 662
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 821
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
13 404
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге

14 735
На проведение ремонтов объектов культуры
62 570
На повышение заработной платы государственных служащих
99 132
Бюджетные кредиты
44 619
в том числе:
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
44 619
Приложение 3
к решению
Актогайского районного
маслихата
от 3 сентября 2020 года
№ 422
Приложение 7 к решению
Актогайского районного
маслихата Карагандинской

14 735
Мәдениет объектілеріне жөндеу жүргізуге
62 570
Мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын ұлғайтуға
99 132
Бюджеттік кредиттер
44 619
оның ішінде:
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
44 619
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 3 қыркүйегі
№ 422
шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының

области от 26 декабря 2019
года № 350
Целевые трансферты и бюджетные кредиты районного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
2 989 508
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1 853 790
Целевые трансферты на развитие
323 977
Бюджетные кредиты
811 741
Целевые текущие трансферты
1 853 790
в том числе:
из республиканского бюджета:
1 660 405
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
6 536
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
135 065
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
210 127
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
228 130
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
676 047
На выплату государственной адресной социальной помощи
75 855
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 393
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
102 154
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда управленческому и основному персоналу государственных организаций сферы культуры и архива
37 540
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7 668
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
51 510
Приобретение коммунального жилья для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
126 380
из областного бюджета:
193 385
На сферу жилищно-коммунального хозяйства
15 343
На возмещение владельцам стоимости животного при проведений санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями
6 520
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" (софинансирование)
59 030
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
34 261
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров, востребованных на рынке труда по квалификациям и навыкам в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

2019 жылғы 26
желтоқсанындағы
№ 350
шешіміне
7 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетінің нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредиттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы:
2 989 508
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 853 790
Нысаналы даму трансферттер
323 977
Бюджеттік кредиттер
811 741
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 853 790
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
1 660 405
Мектепке дейінгі оқыту мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың біліктілік категориясына үстемеақыға
6 536
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың біліктілік категориясына үстемеақыға
135 065
Мектепке дейінгі оқыту мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың еңбек ақысын ұлғайтуға
210 127
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарында педагогтардың еңбек ақысын ұлғайтуға
228 130
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
676 047
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
75 855
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3 393
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
102 154
Мәдениет және мұрағат саласындағы мемлекеттік ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін үстемеақы белгілеуге
37 540
Халықты әлеуметтік қолдау мемлекеттік ұйымдарындағы арнайы әлеуметтік қызметтерді ұсынатын қызметкерлердің лауазымдық еңбекақыларына үстемеақы белгілеуге
7 668
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
51 510
Әлеуметтік осал топтағы адамдарға және (немесе) аз қамтамасыз етілген көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үйлер сатып алуға
126 380
облыстық бюджеттен:
193 385
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласына
15 343
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жою кезінде иелеріне мал құнының орнын толтыруға
6 520
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, (бірлесіп қаржыландыру)
59 030
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
34 261
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша сұранысқа ие жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға

13 271
Капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
64 960
Целевые трансферты на развитие
323 977
в том числе:
из республиканского бюджета:
277 303
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
277 303
из областного бюджета:
46 674
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
46 674
Бюджетные кредиты:
811 741
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
54 528
Кредитование для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
757 213

13 271
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
64 960
Нысаналы даму трансферттері:
323 977
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
277 303
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
277 303
облыстық бюджеттен:
46 674
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
46 674
Бюджеттік кредиттер:
811 741
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
54 528
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредит беру
757 213