О внесении изменений в решение 45 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 367 "О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 17 сентября 2020 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 сентября 2020 года № 6051
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 45 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 367 "О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5665, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 237744 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4593 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 233151 тысяч тенге;
2) затраты – 284261 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 46517 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46517 тысяч тенге:
поступление займов – 44619 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1898 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет Тасаралского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44, 45, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 101563 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101373 тысяч тенге;
2) затраты – 101563 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 45 сессиясының "Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 367 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 426 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қыркүйекте № 6051 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 45 сессиясының "Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" №367 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне №5665 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237744 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4593 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 233151 мың теңге;
2) шығындар – 284261 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46517 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46517 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44619 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1898 мың теңге.";
15 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"15. 2020 – 2022 жылдарға арналған Тасарал ауылдық округінің бюджеті 43, 44, 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 101373 мың теңге;
2) шығындар – 101563 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

13404
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов в дошкольных организациях образования
14735
На проведение ремонтов объектов культуры
62570
На повышение заработной платы государственных служащих
99132
Бюджетные кредиты
44619
в том числе:
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
44619

13404
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
14735
Мәдениет объектілеріне жөндеу жүргізуге
62570
Мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
99132
Бюджеттік кредиттер
44619
оның ішінде:
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беруге
44619