О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 49/337 "О бюджете поселков и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 23 июня 2020 года № 54/374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июля 2020 года № 5918. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №49/337 "О бюджете поселков и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5672, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жаңаарқа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах":
1) доходы 573 860 тысяч тенге:
налоговые поступления 42 262 тысяч тенге;
поступления трансфертов 531 598 тысяч тенге;
2) затраты 840 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 266 975 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 266 975 тысяч тенге:
поступление займов 266 969 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2020 год в следующих объемах":
1) доходы 18 657 тысяч тенге:
налоговые поступления 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18 499 тысяч тенге;
2) затраты 23 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 49/337 "2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 54/374 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5918 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 49/337 "2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5672 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 573 860 мың теңге:
салықтық түсімдер 42 262 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 531 598 мың теңге;
2) шығындар 840 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 266 975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 266 975 мың теңге:
қарыздар түсімдері 266 969 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 18 657 мың теңге:
салықтық түсімдер 158 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 18 499 мың теңге;
2) шығындар 23 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета минус 5 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 000 тысяч тенге:
поступление займов 5 000 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Ералиевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24, в том числе на 2020 год в следующих объемах":
1) доходы 34 181 тысяч тенге:
налоговые поступления 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов 33 971 тысяч тенге;
2) затраты 94 648 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 60 467 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 60 467 тысяч тенге:
поступление займов 60 000 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 467 тысяч тенге.";
4) пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 321 тысяч тенге:
налоговые поступления 183 тысяч тенге;
поступления трансфертов 33 138 тысяч тенге;
2) затраты 135 468 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 102 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 102 147 тысяч тенге:
поступление займов 101 517 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 630 тысяч тенге.";
5) приложения 1, 4, 22, 34, 44, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Рымбеков
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 решению
Жанааркинского районного
маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 5000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5000 мың теңге:
қарыздар түсімдері 5000 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
3) 8 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Ералиев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 34 181 мың теңге:
салықтық түсімдер 210 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 33 971 мың теңге;
2) шығындар 94 648 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 60 467 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 60 467 мың теңге:
қарыздар түсімдері 60 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 467 мың теңге.";
4) 12 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 33 321 мың теңге:
салықтық түсімдер 183 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 33 138 мың теңге;
2) шығындар 135 468 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 102 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 102 147 мың теңге:
қарыздар түсімдері 101 517 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 630 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімге 1, 4, 22, 34, 44, 45 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Рымбеков
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының