О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 48/328 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22 июля 2020 года № 56/385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июля 2020 года № 5975. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №48/328 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5646, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2020 года, в газете "Жаңаарқа" от 25 января 2020 года №4-6 (9953), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2020 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 8 812 287 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 261 404 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7 692 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 9 991 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 533 200 тысяч тенге;
2) затраты 10 419 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 704 933 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 740 757 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 35 824 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 2 312 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 312 196 тысяч тенге:
поступление займов 2 243 480 тысяч тенге;
погашение займов 35 825 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 104 541 тысяч тенге.";
2) пункт 9 указанного решения исключить;
3) приложения 1, 4, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии О. Айтжанов
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/328 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 шілдедегі № 56/385 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 шілдеде № 5975 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/328 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5646 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 8 қаңтарында, 2020 жылғы 25 қаңтардағы № 4-6 (9953) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 8 812 287 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 261 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 692 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 9 991 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 7 533 200 мың теңге;
2) шығындар 10 419 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 704 933 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 740 757 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 35 824 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 2 312 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 312 196 мың теңге:
қарыздар түсімдері 2 243 480 мың теңге;
қарыздарды өтеу 35 825 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 104 541 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 9-тармағы алынып тасталсын;
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Айтжанов
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының

9449
2
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
195000
3
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
158981
4
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
287988
5
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
48457
6
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
61787
7
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
11400
8
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9356
9
На выплату государственной адресной социальной помощи
219301
10
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
117600
11
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
101100
из областного бюджета
115971
12
На возмещение владельцам стоимости проведения санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
8400
13
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
16220
14
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
91351
на развитие
430863
из республиканского бюджета
342993
15
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
172827
16
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
170166
из областного бюджета
87870
17
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
68961
18
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18909
19
На развитие объектов спорта
0
Бюджетные кредиты
2243480
из республиканского бюджета
111342
20
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
111342
из областного бюджета
2132138
21
Кредитование на строительство жилья

9449
2
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
195000
3
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
158981
4
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
287988
5
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
48457
6
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
61787
7
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
11400
8
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9356
9
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
219301
10
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
117600
11
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
101100
облыстық бюджеттен
115971
12
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларын санитарлық жою жүргізу құнын иелеріне өтеуге
8400
13
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
16220
14
Елді мекендердің көшелерінің және аудандық маңызы бар (қала көшелерінің) автомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
91351
дамуға
430863
республикалық бюджеттен
342993
15
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
172827
16
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
170166
облыстық бюджеттен
87870
17
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
68961
18
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
18909
19
Cпорт объектілерін дамытуға
0
Бюджеттік кредиттер
2243480
республикалық бюджеттен
111342
20
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
111342
облыстық бюджеттен
2132138
21
Тұрғын үй салуға кредит беру