О признании утратившим силу решения Каркаралинского районного маслихата
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 июня 2020 года № VI-57/485. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июня 2020 года № 5896
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXV сессии Каркаралинского районного маслихата от 29 марта 2018 года № VI-25/222 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4701, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 апреля 2018 года и в районной газете "Қарқаралы" от 28 апреля 2018 года № 33-34 (11658)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов

Қарқаралы аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № VI-57/485 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 маусымда № 5896 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы XXV сессиясының № VI-25/222 "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 24 сәуірде және 2018 жылғы 28 сәуірде № 33-34 (11658) "Қарқаралы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов