О внесении изменений в решение LI сессии Каркаралинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № VI-51/418 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 13 октября 2020 года № VI-61/512. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 октября 2020 года № 6061. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LI сессии Каркаралинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № VI-51/418 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5642, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 18 января 2020 года № 3 (11750), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11658561 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1090010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8951 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10555600 тысяч тенге;
2) затраты – 12700317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34464 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47718 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1076220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1076220 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 791577 тысяч тенге;
погашение займов – 13254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 297897 тысяч тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы LI сессиясының № VI-51/418 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қазандағы № VI-61/512 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 6061 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы LI сессиясының № VI-51/418 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5642 тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтардағы "Қарқаралы" № 3 (11750) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 09 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11658561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1090010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10555600 мың теңге;
2) шығындар – 12700317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34464 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1076220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1076220 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 791577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 297897 мың теңге.";

25092
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
25092
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
47718
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47718
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
47718
12
Транспорт и коммуникации
422468
1
Автомобильный транспорт
422468
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
422468
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
422468
13
Прочие
484854
9
Прочие
484854
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
89189
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
89189
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
233605
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
233605
464
Отдел образования района (города областного значения)
162060
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
162060

25092
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
25092
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
47718
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47718
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
47718
12
Көлiк және коммуникация
422468
1
Автомобиль көлiгi
422468
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
422468
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
422468
13
Басқалар
484854
9
Басқалар
484854
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
89189
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
89189
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
233605
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
233605
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
162060
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
162060