О внесении изменений в решение LII сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № VI-52/439 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 октября 2020 года № VI-62/520. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 ноября 2020 года № 6077
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LII сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № VI-52/439 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5666, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2020 года, в газете "Қарқаралы" от 25 января 2020 года № 4 (11751)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 524806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 505406 тысяч тенге;
2) затраты – 530420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5614 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5614 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5614 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 199080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 193020 тысяч тенге;

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы LII сессиясының № VI-52/439 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № VI-62/520 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 6077 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы LII сессиясының № VI-52/439 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5666 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 16 қаңтарда, 2020 жылғы 25 қаңтардағы "Қарқаралы" № 4 (11751) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 524806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 505406 мың теңге;
2) шығындар – 530420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5614 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5614 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 193020 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 31, 34, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 64, 67, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 16, 31, 34, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 64, 67, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.