О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № VI-65/545. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2021 года № 6144.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 782616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 465 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 762186 тысяч тенге;
2) затраты – 793579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10963 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10963 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1– в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 15.11.2021 № VII-12/92 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 136589 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 131241 тысячи тенге;
2) затраты – 143565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6976 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6976 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6976 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № VI-65/545 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 6144 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 782616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 762186 мың теңге;
2) шығындар – 793579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10963 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10963 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 15.11.2021 № VII-12/92 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136589 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 131241 мың теңге;
2) шығындар – 143565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6976 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6976 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6976 мың теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1129 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1129 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24– в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 15.11.2021 № VII-12/92 (вводится в действие с 01.01.2021).
25. Утвердить бюджет Угарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 73, 74 и 75 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56554 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 662 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55892 тысячи тенге;
2) затраты – 57254 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 700 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 700 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25– в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 15.11.2021 № VII-12/92 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Предусмотреть в бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 1090329 тысячи тенге, в том числе:
городу Каркаралинск - 204980 тысяч тенге;
поселку Карагайлы - 77544 тысячи тенге;
Егиндыбулакскому сельскому округу - 66336 тысяч тенге;
Киргизскому сельскому округу – 39817 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу – 29318 тысяч тенге;
Касым Аманжоловскому сельскому округу – 39244 тысячи тенге;
Нуркен Абдировскому сельскому округу – 33936 тысяч тенге;
Балкантаускому сельскому округу – 51024 тысячи тенге;
Бахтинскому сельскому округу – 29391 тысячи тенге;
Бесобинскому сельскому округу – 31542 тысячи тенге;
Жанатоганскому сельскому округу – 29975 тысяч тенге;
Ынталинскому сельскому округу – 37463 тысячи тенге;
Каракольскому сельскому округу – 22802 тысячи тенге;
Кайнарбулакскому сельскому округу – 33459 тысяч тенге;
Кояндинскому сельскому округу – 29505 тысяч тенге;
Каршигалинскому сельскому округу – 34253 тысячи тенге;
Мартбек Мамыраевскому сельскому округу – 33227 тысяч тенге;
Мадийскому сельскому округу – 28800 тысяч тенге;
сельскому округу имени Ныгмета Нурмакова – 27786 тысячи тенге;
Таттимбетскому сельскому округу – 36945 тысяч тенге;
Тегисшилдикскому сельскому округу – 29048 тысяч тенге;
Темиршинскому сельскому округу – 40590 тысяч тенге;
Томарскому сельскому округу – 44547 тысяч тенге;
Шарыктинскому сельскому округу – 29451 тысячи тенге;
Угарскому сельскому округу – 29346 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1129 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1129 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 15.11.2021 № VII-12/92 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
25. 2021-2023 жылдарға арналған Угар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 73, 74 және 75 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56554 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 662 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55892 мың теңге;
2) шығындар – 57254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 700 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 700 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 15.11.2021 № VII-12/92 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
26. 2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 1090329 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Қарқаралы қаласына – 204980 мың теңге;
Қарағайлы кентіне – 77544 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылдық округіне - 66336 мың теңге;
Қырғыз ауылдық округіне - 39817 мың теңге;
Абай ауылдық округіне - 29318 мың теңге;
Қасым Аманжолов ауылдық округіне - 39244 мың теңге;
Нұркен Әбдіров ауылдық округіне - 33936 мың теңге;
Балқантау ауылдық округіне - 51024 мың теңге;
Бақты ауылдық округіне - 29391 мың теңге;
Бесоба ауылдық округіне - 31542 мың теңге;
Жаңатоған ауылдық округіне - 29975 мың теңге;
Ынталы ауылдық округіне - 37463 мың теңге;
Қаракөл ауылдық округіне – 22802 мың теңге;
Қайнарбұлақ ауылдық округіне - 33459 мың теңге;
Қоянды ауылдық округіне - 29505 мың теңге;
Қаршығалы ауылдық округіне - 34253 мың теңге;
Мартбек Мамыраев ауылдық округіне - 33227 мың теңге;
Мәди ауылдық округіне – 28800 мың теңге;
Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округіне - 27786 мың теңге;
Тәттімбет ауылдық округіне - 36945 мың теңге;
Тегісшілдік ауылдық округіне - 29048 мың теңге;
Темірші ауылдық округіне - 40590 мың теңге;
Томар ауылдық округіне - 44547 мың теңге;
Шарықты ауылдық округіне - 29451 мың теңге;
Угар ауылдық округіне - 29346 мың теңге.

27. Учесть в составе бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2021 год целевые трансферты согласно приложению 76.
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года
№ VI-65/545
Бюджет города Каркаралинск на 2021 год

27. 2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер 76 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
28. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ VI-65/545
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті

95343
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
13343
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
82000
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 3
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 30 декабря 2020 года
№ VI-65/545
Бюджет города Каркаралинск на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

95343
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13343
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
82000
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI.Бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру
0
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № VI-65/545
шешіміне 3 қосымша
2023 жылға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кiрiстер