О внесении изменений в решение XLVII cессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 403 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 23 октября 2020 года № 486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2020 года № 6064. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLVII cессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 403 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5627, опубликовано в газете "Нұра" от 03 января 2020 года №1 (5648), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 264 759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 208 439 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 910 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 038 183 тысяч тенге;
2) затраты – 10 037 684 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 690 298 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 725 139 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 463 223 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 463 223 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 357 172 тысяч тенге;
погашение займов – 34 841 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 140 892 тысяч тенге.";

Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы XLVII сессияның "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 403 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 486 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 6064 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы XLVII сессияның №403 "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5627 болып тіркелген, 2020 жылғы 03 қаңтардағы №1 (5648) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 05 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 264 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 208 439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 227 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 038 183 мың теңге;
2) шығындар – 10 037 684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 690 298 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 725 139 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 841 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 463 223 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 463 223 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 357 172 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 841 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 140 892 мың теңге.";

20 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
224 317
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
78 075
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
4 769
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 343
- расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 426
на выплату государственной адресной социальной помощи
111 941
на установление доплат к заработной плате работников , предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
11 346
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
18 186
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
37 980
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
37 980
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 114
возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
5 114
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
596 339
финансирование бюджетных проектов транспортной инфраструктуры
279 780
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
79 889
-средний ремонт дорог
29 040
-текущий ремонт дорог
50 849
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл-Ел бесігі" ( объекты транспортной инфраструктуры)
33 750
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей

20 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
224 317
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Енбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға
78 075
Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
4 769
- мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
3 343
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдардың тізбесін кеңейту
1 426
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
111 941
тұрғындарды әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына үстеме ақылар белгілеуге
11 346
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Енбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
18 186
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
37 980
мемлекеттік мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыларына қосымша төлемдер белгілеуге
37 980
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 114
құнын иелеріне өтеуге малды санитарлық союын жүргізуге, ауруларды ауыл шаруашылығы жануарларын аса қауіпті инфекциялық аурулармен
5 114
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
596 339
көлік инфрақұрылымының бюджеттік жобаларын қаржыландыру
279 780
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелері) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, оның ішінде:
79 889
жолдардың орташа жөндеуі
29 040
жолдардың ағымдағы жөндеуі
50 849
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
33 750
халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға