О внесении изменений в решение XLVIII сессии Нуринского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 424 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 ноября 2020 года № 499. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2020 года № 6092
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLVIII сессии Нуринского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 424 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5650, опубликовано в газете "Нұра" от 11 января 2020 года № 2 (5649), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –324 035 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 114 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 304 921тысяч тенге;
2) затраты – 501 087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 177 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177 052 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 171 450 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 602 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Тассуат на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 860 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 104 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 948 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XLVIII сессияның "2020-2022 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" № 424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 499 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 6092 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XLVIII сессияның "2020-2022 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" № 424 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5650 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы "Нұра" № 2 (5649) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 14 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 324 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 304 921 мың теңге;
2) шығындар – 501 087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 177 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177 052 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 171 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5602 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Тассуат ауылы бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 104 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;