О внесении изменений в решение XLVIII сессии Нуринского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 424 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 ноября 2020 года № 502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 ноября 2020 года № 6099
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLVIII сессии Нуринского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 424 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5650, опубликовано в газете "Нұра" от 11 января 2020 года № 2 (5649), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –332 146 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 114 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 313 032 тысяч тенге;
2) затраты – 509 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 177 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177 052 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 171 450 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 602 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Тассуат на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 563 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 104 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 948 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XLVIII сессияның "2020-2022 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" № 424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 502 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 6099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XLVIII сессияның "2020-2022 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы " № 424 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5650 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы "Нұра" № 2 (5649) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 14 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 332 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 313 032 мың теңге;
2) шығындар – 509 198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 177 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177 052 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 171 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5602 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Тассуат ауылы бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 104 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 28 511 тысяч тенге;
2) затраты – 30 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егінді на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 157 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 497 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 880 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 780 тысяч тенге;
2) затраты – 26 157 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет села Шахтерское на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 792 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 130 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5526 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 136 тысяч тенге;
2) затраты – 130 152 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімдері бойынша – 28 511 мың теңге;
2) шығындар – 30 563 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 157 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 497 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 21 780 мың теңге;
2) шығындар – 26 157 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шахтерское ауылы бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 792 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 526 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 21 136 мың теңге;
2) шығындар – 130 152 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;