О внесении изменений в решение 60 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 778 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2020 года № 940. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2020 года № 6105. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 60 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 778 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5649, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 18 января 2020 года № 3 (7695), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 028 044 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 212 607 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 551 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 857 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 787 029 тысяч тенге;
2) затраты – 12 032 185 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 341 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 387 752 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 438 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 345 455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345 455 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 270 516 тысяч тенге;
погашение займов – 46 438 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 121 377 тысяч тенге.";

Осакаров аудандық мәслихатының 60 сессиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 778 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 940 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6105 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 60 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 778 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5649 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 3 (7695), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 028 044 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 212 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -15 857 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 787 029 мың теңге;
2) шығындар – 12 032 185 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 341 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 387 752 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 46 438 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 345 455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 345 455 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 1 270 516 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 46 438 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 121 377 мың теңге.";

35 825
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
534
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
95 031
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 095
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 996
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 907
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500
021
Капитальные расходы государственного органа
1 298
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 634
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 378 797
1
Жилищное хозяйство
745 455
467
Отдел строительства района (города областного значения)
647 737
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
348 890
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
298 847
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
97 718
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
158
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
85 560
2
Коммунальное хозяйство
631 209
467
Отдел строительства района (города областного значения)
400 588
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
400 588
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
230 621
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
215 621
3
Благоустройство населенных пунктов
2 133
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

35 825
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
534
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
95 031
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
19 095
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 996
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 339
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 907
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 298
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 634
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 378 797
1
Тұрғын үй шаруашылығы
745 455
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
647 737
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
348 890
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
298 847
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
97 718
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12 000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
158
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
85 560
2
Коммуналдық шаруашылық
631 209
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
400 588
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
400 588
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
230 621
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
215 621
3
Елді-мекендерді көркейту
2 133
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 330 711
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
10 137
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
209 556
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
362 482
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
347 428
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
401 108
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
767 697
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
640 012
На финансирование бюджетных проектов транспортной инфраструктуры
42 125
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
85 560
из областного бюджета:
1 058 974
Отдел занятости и социальных программ района
8 671
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
8 671
Отдел культуры и развития языков района
43 200
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
43 200
Отдел образования района
262 055
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13 637
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
186 934
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
61 484
Отдел ветеринарии района
65
Возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
65
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
744 983
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
15 823
На финансирование бюджетных проектов транспортной инфраструктуры
42 125
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
61 999
на средний
61 999
На жилищно-коммунальное хозяйство

1 330 711
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
10 137
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
209 556
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
362 482
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
347 428
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
401 108
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
767 697
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
640 012
Көлік инфрақұрылымының бюджеттік жобаларын қаржыландыруға
42 125
Қазақстан Республикасындағы төтенше жағдай кезіндегі коммуналдық төлемдер үшін халықтың төлемдерін өтеу
85 560
облыстық бюджеттен:
1 058 974
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8 671
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
8 671
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
43 200
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
43 200
Ауданның білім бөлімі
262 055
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
13 637
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
186 934
Білім беру нысандары күтіміне, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
61 484
Ауданның ветеринария бөлімі
65
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық союға, иелеріне құнын өтеу
65
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
744 983
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
15 823
Көлік инфрақұрылымының бюджеттік жобаларын қаржыландыруға
42 125
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
61 999
орташа
61 999
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына

27 808
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости, в том числе:
597 228
инженерно-транспортная инфраструктура
240 214
жилищно-коммунальное хозяйство
357 014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
870 365
Отдел строительства района
870 365
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
308 890
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101 038
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі"
460 437
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
577 034
Отдел строительства района
577 034
На строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40 000
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
197 034
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
40 000
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
300 000
Бюджетные кредиты
143 154
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
143 154
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
143 154

27 808
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру, оның ішінде:
597 228
инженерлік-көліктік инфрақұрылым
240 214
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
357 014
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
870 365
Ауданның құрылыс бөлімі
870 365
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта құруға
308 890
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
101 038
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
460 437
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
577 034
Ауданның құрылыс бөлімі
577 034
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта құруға
40 000
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
197 034
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
40 000
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
300 000
Бюджеттік несие
143 154
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
143 154
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
143 154