О внесении изменений в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2020 года № 950. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2020 года № 6124. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 092 574 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 066 075 тысяч тенге;
2) затраты – 1 191 002 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 98 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 428 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 88 018 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 410 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 273 802 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 181 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 790 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 950 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 6124 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 790 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 092 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 066 075 мың теңге;
2) шығындар – 1 191 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 98 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 98 428 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 88 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 10 410 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 273 802 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 24, 25, 26 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 981 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 021 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 960 тысяч тенге;
2) затраты – 37 981 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 27, 28, 29 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 268 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 967 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 185 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 116 тысяч тенге;
2) затраты – 57 268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кундуздинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 30, 31, 32 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Маржанкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 24, 25, 26-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 981 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 021 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 960 мың теңге;
2) шығындар - 37 981 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Озерный ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 27, 28, 29-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 268 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 967 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 116 мың теңге;
2) шығындар - 57 268 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 12 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 12 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Құндызды ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 30, 31, 32-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

приложения 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 40, 43, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 62, 65, 68, 71, 74, 78, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 42-1, 50-1, 64-1, 67-1, 70-1, 80-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 40, 43, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 62, 65, 68, 71, 74, 78, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 42-1, 50-1, 64-1, 67-1, 70-1, 80-1 –қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4 392
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
200
Приложение 37 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "30" ноября
2020 года № 950
Приложение 50-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "30" декабря
2019 года № 790
Целевые трансферты сельского округа Жансары на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
4 854
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
4 854
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
4 854
На повышение заработной платы государственных служащих

4 392
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
200
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
"30" қарашасы № 950
шешіміне 37-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
"30" желтоқсандағы
№ 790 шешіміне 50-1-қосымша
Жансары ауылдық округінің 2020 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
1
2
Барлығы
4 854
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
4 854
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
4 854
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға

6 231
На организацию водоснабжения населенных пунктов
7 200
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
200
На обеспечение санитарии населенных пунктов
300

6 231
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
7 200
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
200
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
300