О внесении изменений в решение XXXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 18 марта 2020 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 марта 2020 года № 5759. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5674, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года № 2-3 (6233), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 143 054 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 938 820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 195 829 тысяч тенге;
2) затраты – 7 230 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 124 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 83 507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 383 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 140 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 175 тысяч тенге:
поступление займов – 83 507 тысяч тенге;
погашение займов – 30 383 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 051 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2020 год в сумме 26 016 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XXXIX сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 342 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 361 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 5759 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы ХXXIX сессиясының № 342 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5674 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы "Ұлытау" № 2-3 (6233) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 143 054 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 938 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 249 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 195 829 мың теңге;
2) шығындар – 7 230 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 124 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 83 507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 383 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 140 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 175 мың теңге:
қарыздар түсімі – 83 507 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 383 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87 051 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 26 016 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;