О внесении изменений в решение XXXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2020 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 апреля 2020 года № 5815. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5674, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года № 2-3 (6233), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 783 454 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 137 020 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 638 029 тысяч тенге;
2) затраты – 10 837 049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 124 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 83 507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 383 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 106 719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 106 719 тысяч тенге:
поступление займов – 2 050 052 тысяч тенге;
погашение займов – 30 384 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 051 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2020 год в сумме 46 016 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить целевые трансферты и бюджетные кредиты бюджетам поселков, сельских округов из районного бюджета на 2020 год согласно приложению 6.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XXXIX сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 342 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 368 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 5815 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы ХXXIX сессиясының № 342 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5674 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы "Ұлытау" № 2-3 (6233) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 783 454 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 137 020 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 249 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 638 029 мың теңге;
2) шығындар – 10 837 049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 124 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 83 507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 383 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 106 719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 106 719 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 050 052 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 384 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87 051 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 46 016 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2020 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";

34000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4077
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
101418
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
37300
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
752685
1
Социальное обеспечение
81154
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72275
005
Государственная адресная социальная помощь
72275
464
Отдел образования района (города областного значения)
8879
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8879
2
Социальная помощь
211820
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
211820
002
Программа занятости
73028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16200
006
Оказание жилищной помощи
1300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26553
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
254
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14100
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26293
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
459711
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54319
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
575
021
Капитальные расходы государственного органа
960
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5706
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
398151
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

34000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4077
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
101418
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
37300
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
752685
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
81154
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72275
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
72275
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8879
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8879
2
Әлеуметтік көмек
211820
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
211820
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
73028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16200
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1300
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
26553
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
254
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
54092
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
14100
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26293
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
459711
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
61560
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54319
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
575
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
960
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5706
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
398151
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру

7296
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
375790
На возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6521
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

7296
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
375790
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6521
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға