О внесении изменений в решение XXXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 29 июля 2020 года № 378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 августа 2020 года № 6007. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5674, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года №2-3 (6233), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 808 422 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 137 020 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 662 997 тысяч тенге;
2) затраты – 10 463 866 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 451 275 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 481 658 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 383 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 106 719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 106 719 тысяч тенге:
поступление займов – 2 050 052 тысяч тенге;
погашение займов – 30 384 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 051 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XXXIX сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 342 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 378 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 6007 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы ХXXIX сессиясының №342 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5674 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы "Ұлытау" №2-3 (6233) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 808 422 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 137 020 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 249 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 662 997 мың теңге;
2) шығындар – 10 463 866 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 451 275 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 481 658 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 383 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 106 719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 106 719 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 050 052 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 384 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87 051 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

34377
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2884
На выплату государственной адресной социальной помощи
46160
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
49037
На установление доплат к заработной плате работников , предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7296
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан

34377
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2884
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
46160
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
49037
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7296
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге