О внесении изменений в решение XL сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 354 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2020 года № 408. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2020 года № 21803. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XL сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 354 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5678, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года № 2-3 (6232), от 18 января 2020 года № 4-5 (6234), от 1 февраля 2020 года № 6-7 (6236), от 8 февраля 2020 года № 8-9 (6238), от 15 февраля 2020 года № 10-11 (6240), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 545 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 541 830 тысяч тенге;
2) затраты – 587 957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 42 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 807 тысяч тенге:
поступление займов – 41 150 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 657 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 639 982 тысяч тенге, в том числе:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы XL сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 354 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 408 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 21803 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы XL сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5678 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы № 2-3 (6232), 2020 жылғы 18 қаңтардағы № 4-5 (6234), 2020 жылғы 1 ақпандағы № 6-7 (6236), 2020 жылғы 8 ақпандағы № 8-9 (6238), 2020 жылғы 15 ақпандағы № 10-11 (6240) "Ұлытау" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 545 150 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 541 830 мың теңге;
2) шығындар – 587 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 42 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 807 мың теңге:
қарыздар түсімі – 41 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 657 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 639 982 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 297 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 423 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 923 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 951 тысяч тенге;
2) затраты – 34 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Н. Актаев
Секретарь маслихата Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению
Улытауского районного
маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
15 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"15. 2020-2022 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 297 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 923 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 951 мың теңге;
2) шығындар – 34 297 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы Н. Актаев
Мәслихат хатшысы Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық
мәслихатының