О внесении изменений в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2020 года № 37/337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 апреля 2020 года № 5784
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVI сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5671, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 16 января 2020 года № 03 (10. 780), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 401907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 494907 тысяч тенге;
2) затраты – 412427 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10520 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 437956 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9516 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 442440 тысяч тенге;
2) затраты – 455949 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 35/317 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 37/337 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 5784 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 35/317 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5671 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" № 03 (10.780) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 401907 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 494907 мың теңге;
2) шығындар – 412427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10520 мың теңге.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 437956 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9516 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 442440 мың теңге;
2) шығындар – 455949 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Шакиржанова
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение 1 к решению
Шетского районного
маслихата

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Р. Шакиржанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихатының