О внесении изменения в решение акима Шетского района от 4 января 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 9 июня 2020 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 июня 2020 года № 5872. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 15 декабря 2023 года № 06
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 15.12.2023 № 06 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение акима Шетского района от 4 января 2019 года "Об образовании избирательных участков по Шетскому району" №01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5135, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года, в газете "Шет шұғыласы" 8 января 2019 года №02 (10 727)):
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шетского района О.Стыбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров
Приложение к решению
Аким Шетского района
от 9 июня 2020 года
№ 03
Избирательные участки по Шетскому району
Избирательный участок №728
Центр: село Аксу – Аюлы, районный дом культуры.
Границы: улица Шортанбай Жырау дома начиная с №1 по №269 и дом №917, улица Абая дома начиная с №1а, 2 по №28, улица Жангутты би дома начиная с №1 по №134, улица Жапакова дома начиная с №1 по №42, улица Кулейменова дома начиная с №1 по №65 и дом №90а, улица А.Хасенулы дома №6, 11, 12, улица Кумжон дома начиная с №1 по №14 и дома №15, 15а,16.
Избирательный участок №729
Центр: село Аксу – Аюлы, детско – юношеская спортивная школа.
Границы: улица Тлеулина дома начиная с №1 по №119, улица Дербисалы батыр дома начиная с №1 по №63 и дом №918, улица Сейфуллина дома начиная с №64 по №220 и дома №220а, №222, №222а, №226, №230, №231, №266.
Избирательный участок №730
Центр: село Енбекшил, начальная школа.
Границы: улица Шабанбай би дома начиная с №1 по №27.
Избирательный участок №731
Центр: село Актобе, начальная школа.

Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 5872 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 15.12.2023 № 06 (оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабы, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5135 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда электрондық түрде, 2019 жылғы 8 қаңтарда № 02 (10727) "Шет шұғыласы" газетінде жарияланған) өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау Шет ауданы әкімі аппаратының жетекшісі О. Стыбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданы әкімі М. Мухтаров
Шет ауданы әкімі
2020 жылғы 9 маусымы
№ 03
шешіміне қосымша
Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері
№728 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, ауданның мәдениет үйі.
Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесінің №1 бастап №269 дейінгі үйлер және №917 үй, Абай көшесі №1а, 2 бастап №28 дейінгі үйлер, Жанғұтты би көшесі №1 бастап №134 дейінгі үйлер, Жапақов көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер, Күлейменов көшесі №1 бастап №65 дейінгі үйлер және №90а үй, Ә.Хасенұлы көшесі №6,11,12 үйлер, Құмжон көшесі №1 бастап №14 және №15,15а, 16 дейінгі үйлер.
№729 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу – Аюлы ауылы, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Тлеулин көшесі №1 бастап №119 дейінгі үйлер, Дербісәлі батыр көшесі №1 бастап №63 дейінгі үйлер және №918 үй, С.Сейфуллин көшесі №64 бастап №220 дейінгі үйлер және №220а, №222, №222а, №226, №230, №231, №266 үйлер.
№730 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіл ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Шабанбай би көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер.
№731 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылы, бастауыш мектеп.

Границы: улица Байсейта дома начиная с №1 по №31 и дом №49.
Избирательный участок №732
Центр: село Аксу, Аксу-Аюлинского сельского округа, начальная школа.
Границы: улица Сенкибай би дома начиная с №1 по №26.
Избирательный участок №733
Центр: село Кайракты, начальная школа.
Границы: улица Жидебай батыра дома начиная с №1 по №25.
Избирательный участок №734
Центр: поселок Акадыр, детско – юношеская спортивная школа.
Границы: улица Акжол дома №1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 9, 11, 13, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48, 48а, улица Нурлы жол дома №1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 38, 44, улица Бірлік дома №9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 39, 40, улица Жеңіс дома №5, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30, улица Желтоксан дома начиная с №1 по №51, улица Ержан би дома начиная с №1 по №49, улица К.Рыскулбеков дома №6, 6а, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 52, 53, 59, улица А.Байтурсынова дома №6, 13, 24, улица Балауса дома №8, 9, 19, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №38 и дом №44, улица Панфилова дома №10, 11, 14, 16, 32, 33, улица А.Молдагуловой дома №1, 1а, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, улица Бейбітшілік дома №4, 10, 20, 26, 27, 28, 29, 31а, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, улица Матросова дома начиная с №1 по №48 и дом №64, улица Кушикбай батыра дома №1, 4, 13, 15, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, улица Аманат дома №1, 2, 3, 4, 6, улица Абая дома начиная с №5 по №37 и дома №1а, 2а, 3а, улица Тагылы дом №10, улица Разъезд 906 км дом №8, улица А.Абраймова дома начиная с №1 по №9, улица Мұхамеджанова дома №1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 62, 63, 64, 66, улица Бедрова дома начиная с №1 по №13 и дом №19а, улица Ынтымақ дома №1, 2, 3, 5, 8, 10, 12, улица Т.Аубакирова дома начиная с №1 по №16 и дом №21.
Избирательный участок №735
Центр: поселок Акадыр, дом культуры.
Границы: улица Экспедиционная дома начиная с №1 по 18, улица Сатпаева дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 23, улица Колбасина дома начиная с №1 по №13, улица Есимгалиева дома №1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, улица Геологов дома начиная с №1 по 16, улица Агыбай батыра дома начиная с №1 по №20, улица Тәуелсіз Қазақстан дома №1, 3, 9, 8а, 18, 18а, улица Байгозы батыра дома начиная с №1 по №14, улица Микрорайон дома начиная с №1 по №22, улица Сакена дома начиная с №1 по №24, улица Жамбыла дома №2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Курмангазы дома №2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 16, улица Абая дома №1, 2, 3, 4, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 52б, 53, 54а, 54б, 57, 58, улица Туякова дома №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, улица Смагулова дома №1, 1а, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, улица Уалиханова дома начиная с №1 по №12, улица Жарылгап батыра дома начиная с №1 по №47, улица Бастау дома №1, 2, 3, 10, 13, 16, улица Ардагерлер дома начиная с №1 по 11.
Избирательный участок №736
Центр: поселок Акадыр, средняя школа имени М.Маметовой.

Шекарасы: Байсейіт көшесі №1 бастап №31 дейінгі үйлер және №49 үй.
№732 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылдық округі, Ақсу ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Сеңкібай би көшесі №1 бастап №26 дейінгі үйлер.
№733 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрақты ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Жидебай батыр көшесі №1 бастап №25 дейінгі үйлер.
№734 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Ақжол көшесі №1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 9, 11, 13, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48, 48а үйлері, Нұрлы жол көшесі №1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 38, 44 үйлері, Бірлік көшесі № 9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 39, 40 үйлері, Жеңіс көшесі №5, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30 үйлері, Желтоқсан көшесі №1 бастап №51 дейінгі үйлер, Ержан би көшесі № 1 бастап №49 дейінгі үйлер, Қ.Рыскұлбеков көшесі №6, 6а, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 52, 53, 59 үйлері, А.Байтұрсынов көшесі №6, 13, 24 үйлері, Балауса көшесі №8, 9, 19 үйлері, С.Сейфуллин көшесі №1 бастап 38 дейінгі үйлер және №44 үй, Панфилов көшесі №10, 11, 14, 16, 32, 33 үйлері, Ә.Молдағұлова көшесі №1, 1а, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24 үйлері, Бейбітшілік көшесі №4, 10, 20, 26, 27, 28, 29, 31а, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлері, Матросов көшесі № 1 бастап №48 дейінгі үйлер және №64 үй, Күшікбай батыр көшесі №1, 4, 13, 15, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73 үйлері, Аманат көшесі №1, 2, 3, 4, 6 үйлері, Абай көшесі №5 бастап №37 дейінгі үйлер және №1а, 2а, 3а үйлері, Тағылы көшесі №10 үй, Разъезд 906 км көшесі №8 үй, А.Абраймов көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер, Мұхамеджанов көшесі №1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 62, 63, 64, 66 үйлері, Бедров көшесі №1 бастап №13 дейінгі үйлер және №19а үй, Ынтымақ көшесі №1, 2, 3, 5, 8, 10, 12 үйлері, Т.Әубәкіров көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер және №21 үй.
№735 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Экспедиционная көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер, Сәтпаев көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 23, Колбасин көшесі №1 бастап №13 дейінгі үйлер, Есімғалиев көшесі №1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері, Геологов көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер, Тәуелсіз Қазақстан көшесі №1, 3, 8а, 9, 18, 18а үйлері, Байғозы батыр көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер, Ықшам аудан көшесі №1 бастап №22 дейінгі үйлер, Сәкен көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері, Құрманғазы көшесі №2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 16 үйлері, Абай көшесі №1, 2, 3, 4, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 52б, 53, 54а, 54б, 57, 58 үйлері, Тұяқов көшесі №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43 үйлері, Смағұлов көшесі №1, 1а, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері, Уәлиханов көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер, Жарылғап батыр көшесі №1 бастап №47 дейінгі үйлер, Бастау көшесі №1, 2, 3, 10, 13, 16 үйлер, Ардагерлер көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер.
№736 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, М.Мәметова атындағы орта мектеп.

Границы: улица Кыздарбекова дома №1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, улица Сарыарка дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, улица Болашак дома №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 37, 41, 41а, улица Актасты дома №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, улица Алаш дома №1, 2, 2а, 3, 4, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 21, 29, 31, 33, улица Достық дома №1, 2, 3, 4, 5, улица О.Бекова дома №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 15, 17, 18, 24, 26, 27, 28, 32, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, улица К.Оспанова дома №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 35, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, улица Мадиева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Акчатауская дома №1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 19, улица Баритова дома №1, 1а, 1б, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 50, 54, 56, 60, 68, 70, 71, 72, улица Сарысу дома №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47, улица М.Маметовой дома №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 17, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, улица Жумысшы дома №2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42, улица Темиржолшылар дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица С.Оразаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 20, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, улица Ырыс дома №4а, 6, 7, 8, 17, улица Азаттык дома №1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, улица Айыртау дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, улица Сельхозтехники дома начиная с №1 по №6, улица Жибек жолы дома начиная с №1 по 8.
Избирательный участок №737
Центр: село Сарыши, начальная школа.
Границы: улица Станционная дома начиная с №1 по №15, улица Вокзальная дома начиная с №1 по №12.
Избирательный участок №738
Центр: поселок Акжал, дом культуры "Шугыла".
Границы: улица Абая дома начиная с №1 по №24, улица Агыбай батыра дома начиная с №1 по №9 и дома №11, 13, 15, 17, улица Алтынсарина дома начиная с №1 по №19 и дома №21, 23, улица Аубакирова дома начиная с №1 по №15, улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №8, улица Дуйсенбая дома начиная с №1 по №8, улица Елеген батыра дома начиная с №1 по №8, улица Жаманкара дома начиная с №1 по №18, улица Желтоксан дома начиная с №1 по №10, улица Казыбек би дома начиная с №1 по №21 и дом №257, улица Молдагуловой дома начиная с №1 по №7, улица Сатбаева дома начиная с №1 по №30, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №23, улица Уалиханова дома начиная с №1 по №20, улица Алимшайхы дома начиная с №1 по №15, улица Касымжанова дома начиная с №1 по №10, улица Сарыарка дома начиная с №1 по №12 и дом №16а, улица Жамбула дома начиная с №1 по №5.
Избирательный участок №740
Центр: село Карабулак, начальная школа.
Границы: село Карабулак поселка Акжал
Избирательный участок №741
Центр: поселок Акшатау, дом культуры.

Шекарасы: Қыздарбеков көшесі №1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29 үйлері, Сарыарқа көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а үйлері, Болашақ көшесі №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 37, 41, 41а үйлері, Ақтасты көшесі №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 үйлері, Алаш көшесі №1, 2, 2а, 3, 4, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 21, 29, 31, 33, үйлері, Достық көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлері, О.Беков көшесі №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 15, 17, 18, 24, 26, 27, 28, 32, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48 үйлері, К.Оспанов көшесі №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 35, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57 үйлері, Мәдиев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Ақшатау көшесі №1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 19 үйлері, Баритов көшесі №1, 1а, 1б, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 50, 54, 56, 60, 68, 70, 71, 72 үйлері, Сарысу көшесі №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47 үйлері, М.Мәметова көшесі №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 17, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34 үйлері, Жұмысшы көшесі №2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42 үйлері, Теміржолшылар көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері, С.Оразаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 20, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері, Ырыс көшесі №4а, 6, 7, 8, 17 үйлері, Азаттық көшесі №1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері, Айыртау көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13 үйлері, Сельхозтехника көшесі №1 бастап №6 дейінгі үйлер, Жібек жолы көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер.
№737 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыши ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Станционная көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Вокзальная көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер.
№738 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал кенті, "Шұғыла" мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №9 дейінгі және №11, 13, 15, 17 үйлер, Алтынсарин көшесі №1 бастап №19 дейінгі және №21, 23 үйлер, Әубәкіров көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Дүйсенбай көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Елеген батыр көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер және №257 үй, Молдағұлова көшесі №1 бастап №7 дейінгі үйлер, Сәтбаев көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер, Уәлиханов көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер, Әлімшайхы көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Қасымжанов көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер және №16а үй, Жамбыл көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер.
№740 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақжал кентінің Қарабұлақ ауылы.
№741 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшату кенті, мәдениет үйі.

Границы: улица Байсейт дома начиная с №1 по №40 и дома начиная с №61 по №86, улица Дия - Кажы дома начиная с №1 по №33, улица Абая дома начиная с №1 по №20 и дома № 38, 39, 43, 47, улица Аралбаева дома начиная с №1 по №30 и дом №47, улица Карьерный дом №1, улица Торговая дома начиная с №1 по №66, 66а, улица Кирова дом №1, улица Шоссейный дома №1, 2, улица Больничный дом №1, улица Махметова дома начиная с №1 по №17, улица Школьная дома начиная с №1 по №10 и дома №20, 21, 22, 92, 94, 95, улица Садовая дома №1, 2, 5, 9, 21, 22, 23, 26, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №11, улица Бостандык дом №1, улица Смагулова дома №1, 2, улица Нуржанова дома начиная с №1 по №33 и дом №70, улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №6, улица Шахтера дома №1, 2, улица Восточная дома начиная с №1 по №4, улица Степная дома начиная с №1 по №4, улица Октябрьский дома начиная с №1 по №5, улица Стадионная дома начиная с №1 по №3, улица Ауезова дома начиная с №1 по №5, улица Байтурсынова дома №1, 2, 5.
Избирательный участок №742
Центр: село Жарылгап батыр, средняя школа имени Ж.Алтайбаева.
Границы: село Жарылгап батыра, поселка Акшатау.
Избирательный участок №743
Центр: село Каргалы, здание школы.
Границы: село Каргалы поселка Акшатау.
Избирательный участок №744
Центр: село Акшокы, сельский клуб.
Границы: улица Тагылы дома начиная с №1 по №6, улица Бирлик дома начиная с №1 по №79.
Избирательный участок №745
Центр: село Акбауыр, основная средняя школа.
Границы: улица Достык дома начиная с №1 по №8 и дома начиная с №24 по №38, улица М.Акимжанова дома начиная с №1 по №23.
Избирательный участок №746
Центр: село Акой, дом культуры.
Границы: улица Акой дома начиная с №1 по №11 и дом №71, улица Кажымукана дома начиная с №1 по №5 и дом №16, улица Казыбек би дома начиная с №1 по №20, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №15, улица Чепурченко дома начиная с №1 по №19, улица М.Едигеева дома начиная с №1 по №9.
Избирательный участок №747
Центр: село Батык, средняя школа.
Границы: улица Абая дома начиная с №1 по №9 и дом №53, улица Батык дома начиная с №1 по №90 и дом №177, улица Жамбыла дома начиная с №1 по №33 и дома №53, 64, улица Жезказганская дома начиная с №1 по №17 и дом №176, улица Майлина дома начиная с №1 по №4 и дома №53, 55, 56, 57, 61, 61а, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №9, дома начиная с №40 по №55 и дом №112.
Избирательный участок №748
Центр: село Босага, дом культуры.
Границы: улица Агыбая дома начиная с №1 по №10, улица Айкумбекова дома начиная с №1 по №44 и дом №70, улица Бектурсынова дома начиная с №18 по №53, 53а, улица Тәуелсіздік дом №13, улица Жарылгап батыра дома №1, 2, 4, 5, 12, 15, улица Канды караша дома начиная с №1 по №8, улица Кулжанбекова дома начиная с №1 по №21.
Избирательный участок №749
Центр: село Жылыбулак, здание крестьянского хозяйства "Жылыбұлақ".

Шекарасы: Байсейт көшесі №1 бастап №40 дейінгі және №61 бастап №86 дейінгі үйлер, Дия-қажы көшесі №1 бастап №33 дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 бастап №20 дейінгі және №38, 39, 43, 47 үйлер, Аралбаев көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер және №47 үй, Карьерный көшесі №1 үй, Торговый көшесі №1 бастап №66, 66а дейінгі үйлер, Киров көшесі №1 үй, Шоссейный көшесі №1, 2 үйлер, Больничный көшесі №1 үй, Махметов көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер, Школьный көшесі №1 бастап №10 дейінгі және №20, 21, 22, 92, 94, 95 үйлер, Садовая көшесі №1, 2, 5, 9, 21, 22, 23, 26 үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Бостандық көшесі №1 үй, Смағұлов көшесі №1, 2 үйлер, Нұржанов көшесі №1 бастап №33 дейінгі үйлер және №70 үй, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №6 дейінгі үйлер, Шахтер көшесі №1, 2 үйлер, Восточная көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер, Степная көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер, Октябрь көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер, Стадионная көшесі №1 бастап №3 дейінгі үйлер, Әуезов көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер, Байтұрсынов көшесі №1, 2, 5 үйлер.
№742 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарылғап батыр ауылы, Ж.Алтайбаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Жарылғап батыр ауылы.
№743 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы ауылы, мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Қарғалы ауылы.
№744 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшоқы ауылы, ауыл клубы.
Шекарасы: Тағылы көшесі №1 бастап №6 дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 бастап №79 дейінгі үйлер.
№745 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбауыр ауылы, негізгі орта мектеп.
Шекарасы: Достық көшесі №1 бастап №8 дейінгі және №24 бастап №38 үйлер, М.Әкімжанов көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер.
№746 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақой ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақой көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер және №71 үй, Қажымұқан көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер және №16 үй, Қазыбек би көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Чепурченко көшесі №1 бастап №19 дейінгі үйлер, М.Едігеев көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер.
№747 сайлау учаскесі
Орталығы: Батық ауылы, орта мектеп.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер және №53 үй, Батық көшесі №1 бастап №90 дейінгі үйлер және №177 үй, Жамбыл көшесі №1 бастап №33 дейінгі үйлер және №53, 64 үйлер, Жезқазған көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер және №176 үй, Майлин көшесі №1 бастап №4 дейінгі және №53, 55, 56, 57, 61, 61а үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №9 дейінгі, №40 бастап №55 дейінгі үйлер және №112 үй.
№748 сайлау учаскесі
Орталығы: Босаға ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Айқымбеков көшесі №1 бастап №44 дейінгі үйлер және №70 үй, Бектұрсынов көшесі №18 бастап №53, №53а дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №13 үй, Жарылғап батыр көшесі №1, 2, 4, 5, 12, 15 үйлер, Қанды қараша көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Құлжанбеков көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер.
№749 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылыбұлақ ауылы, "Жылыбұлақ" шаруа қожалығының ғимараты.

Границы: улица Жылыбулак дома начиная с №1 по №4.
Избирательный участок №750
Центр: село Бурма, дом культуры.
Границы: улица Байшагирова дома начиная с №1 по №36, улица Бейбітшілік дома начиная с №1 по №38, улица Жастар дома начиная с №1 по №29, улица Бәйтерек дома начиная с №1 по №20, улица Құрылысшылар дома начиная с №1 по №26, улица Орталық дома начиная с №1 по №14 и дома №25, 25а, 38, улица Сарыарқа дома начиная с №1 по №40.
Избирательный участок №751
Центр: село, Мухтар, основная школа.
Границы: улица Бозшаколь дома начиная с №1 по №27, улица Мухтар дома начиная с №1 по №36, улица Мектеп дома начиная с №1 по №4 и дом №28.
Избирательный участок №752
Центр: поселок Дария, средняя школа.
Границы: улица Абая дома начиная с №1 по №36, улица Ауезова дома начиная с №1 по №14 и дом №20, улица Жамбыла дома начиная с №1 по №37, улица Желтоқсан дома начиная с №1 по №20 и дом №31, улица Бұғылы дома начиная с №1 по №22, улица Маметовой дома начиная с №1 по №18 и дома №24, 26, улица А.Молдагуловой дома начиная с №1 по №20, 20а, улица Б.Момышулы дома начиная с №1 по №20 и дома 27, 36, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №19.
Избирательный участок №753
Центр: поселок имени С.Сейфуллина, дом культуры.
Границы: улица Маясар-акына дома начиная с №1 по №31, улица Н.Абдирова дома начиная с №1 по №78, улица Казыбек-би дома начиная с №1 по №42, улица Жамбыла дома начиная с №1 по №42, улица Достык дома начиная с №1 по №27, улица Наурыз дома начиная с №1 по №34, улица Б.Шамиев дома начиная с №1 по №12 и дом №131, улица М.Маметовой дома начиная с №1 по №16, улица Гагарина дома начиная с №1 по №16, улица Береке дома начиная с №1 по №21 и до №31, улица Крупская дома начиная с №1 по №28 и дом №32, улица Женис дома начиная с №1 по №15, улица Абай дома начиная с №1 по №28, улица Бугылы дома начиная с №1 по №42 и дом № 54, №727, улица Шевченко дома начиная с №1 по №25, улица Т.Аубакирова дома начиная с №1 по №37, улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №45, улица Байгозы-батыр дома начиная с №1 по №55, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №47 и дома №51, 65, 97.
Избирательный участок №754
Центр: поселок Жамбыл, здание акимата.
Границы: улица Дорожная дома начиная с №1 по №10, улица Рудничная дома начиная с №1 по №4, улица Советская дом №1, улица Труда дом №1, улица Фабричная дом №1, улица Школьная дом №1, улица Горняков дома начиная с №1 по №4.
Избирательный участок №755
Центр: село Нура, средняя школа.

Шекарасы: Жылыбұлак көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер.
№750 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрма ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Байшағыров көшесі №1 бастап №36 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №38 дейінгі үйлер, Жастар көшесі №1 бастап №29 дейінгі үйлер, Бәйтерек көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер, Құрылысшылар көшесі №1 бастап №26 дейінгі үйлер, Орталық көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер және №25, №25а, №38 үйлер, Сарыарқы көшесі №1 бастап №40 дейінгі үйлер.
№751 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұхтар ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Бозшакол көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер, Мұхтар көшесі №1 бастап №36 дейінгі үйлер, Мектеп көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер және №28 үй.
№752 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрия кенті, орта мектеп.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №36 дейінгі үйлер, Әуезов көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер және №20 үй, Жамбыл көшесі №1 бастап №37 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер және №31 үй, Бұғылы көшесі №1 бастап №22 дейінгі үйлер, М.Маметова көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер және №24, 26 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1 бастап №20, 20а дейінгі үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер және №27, 36 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №19 дейінгі үйлер.
№753 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Маясар-ақын көшесі №1 бастап №31 дейінгі үйлер, Н.Әбдіров көшесі №1 бастап №78 дейінгі үйлер, Қазыбек-би көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер, Наурыз көшесі №1 бастап №34 дейінгі үйлер, Б.Шамиев көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер және №131 үй, М.Мәметова көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер, Гагарин көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер, Береке көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер және №31 үй, Крупская көшесі №1 бастап №28 дейінгі үйлер және №32 үй, Жеңіс көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 бастап №28 дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі №1 бастап №42 дейінгі және №54, №727 үйлер, Шевченко көшесі №1 бастап №25 дейінгі үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1 бастап №37 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №45 дейінгі үйлер, Байғозы батыр көшесі №1 бастап №55 дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №47 дейінгі және №51, №65, №97 үйлер.
№754 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл кенті, әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Дорожная көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Рудничная көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер, Советская көшесі №1 үй, Труда көшесі №1 үй, Фабричная көшесі №1 үй, Школьная көшесі №1 үй, Горняков көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер.
№755 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Н.Абдирова дома начиная с №1 по №11 и дома №52, 53, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 74, 90, улица Шабанбай би дома начиная с №1 по №33, дома начиная с №81 по №129 и дома №138, 149, 157, 172, 200, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №12 и дома начиная с №41 по №59, улица Муканова дома начиная с №1 по №8, дома начиная с №18 по №36 и дома №121, 122, 142, улица Абая дома начиная с №1 по №34 и дома №45, 61, 62, 63, 67, 73, 100, 101, 116, 118, 120, 123, 138, 149, 199, улица Н.Байсейтулы дома начиная с №1 по №93 и дома №116а, 117, 118, 124а.
Избирательный участок №756
Центр: село Киикты, дом культуры.
Границы: улица Бейбітшілік дома начиная с №1 по №14, улица Желтоқсан дома начиная с №1 по №8, улица Ағыбай батыр дома начиная с №1 по №42, улица А.Хасенова дома начиная с №1 по №23, улица Қазыбек би дома начиная с №1 по №30, улица Ы.Алтынсарина дома начиная с №1 по №23.
Избирательный участок №757
Центр: село Коктенколь, дом культуры.
Границы: улица Кистафина дома начиная с №1 по №16 и дома №21, 23, улица Коктенколь дома начиная с №1 по №38, улица Бастау дома начиная с №1 по №17, улица Сейфуллина с №1 по №24, улица Ынтымақ дома начиная с №1 по №40, улица Тәуелсіздік дома начиная с №1 по №40, улица Бірлік дома начиная с №1 по №9, село Ақжол, улица Сарыарқа дома начиная с №1 по №20.
Избирательный участок №758
Центр: село Жыланды, начальная школа.
Границы: улица Байгозы батыра дома начиная с №1 по №21.
Избирательный участок №759
Центр: село Алихан, основная школа.
Границы: улица Кушикбай батыра дома начиная с №1 по №52, улица 43 разъезд дома начиная с №1 по №10.
Избирательный участок №760
Центр: Разъезд, начальная школа.
Границы: станция Коктенколь, улица Толек батыра дома начиная с №1 по №37.
Избирательный участок №761
Центр: село Красная Поляна, дом культуры.
Границы: улица Бірлік дома начиная с №1 по №15, улица Дворука дома начиная с №1 по №18 и дом №126, улица Сарыарқа дома начиная с №1 по №12, улица Карамурунская дома начиная с №1 по №29 и дома №39, 70, 72, улица Комарова дома начиная с №1 по №35 и дома №42, 52, 141, улица Байқоңыр дома начиная с №1 по №19, улица Нұра дома начиная с №1 по №23 и дом №31.
Избирательный участок №762
Центр: село Пикет, основная школа.
Границы: улица Байтерек дома начиная с №1 по №18 и дом №77, улица Женис дома начиная с №1 по №14 и дома начиная с №30 по №69, улица Наурыз дома начиная с №1 по №15 и дома начиная с №53 по №77.
Избирательный участок №763
Центр: село Дербисалы, здание крестьянского хозяйства.

Шекарасы: Н.Әбдіров көшесі №1 бастап №11 дейінгі және №52, №53, №56, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №73, №74, №90 үйлер, Шабанбай би көшесі №1 бастап №33 дейінгі және №81 бастап №129 дейінгі үйлер және №138, №149, №157, №172, №200 үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №12 дейінгі және №41 бастап №59 дейінгі үйлер, Мұқанов көшесі №1 бастап №8 дейінгі және №18 бастап №36 дейінгі үйлер және №121, №122, №142 үйлер, Абай көшесі №1 бастап №34 дейінгі және №45, №61, №62, №63, №67, №73, №100, №101, №116, №118, №120, №123, №138, №149, №199 үйлер, Н.Байсейтұлы көшесі №1 бастап №93 дейінгі және №116а, №117, №118, №124а үйлер.
№756 сайлау учаскесі
Орталығы: Киікті ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер, Әбікен Хасенов көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер, Ы.Алтынсарин №1 бастап №23 дейінгі үйлер.
№757 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктіңкөлі ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Кистафин көшесі №1 бастап №16 дейінгі және №21, 23 үйлер, Көктіңкөлі көшесі №1 бастап №38 дейінгі үйлер, Бастау көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер, Сейфуллин №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Ынтымақ көшесі №1 бастап №40 дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №1 бастап №40 дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер, Ақжол ауылы Сарыарқа көшесі №1 бастап №20 дейінгі ұйлер.
№758 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер.
№759 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлихан ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Күшикбай батыр көшесі №1 бастап, №52 дейінгі үйлер, 43 разъезд №1 бастап, №10 дейінгі үйлер.
№760 сайлау учаскесі
Орталығы: Разъезд, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Көктіңкөлі станциясы, Төлек батыр көшесі №1 бастап №37 дейінгі үйлер.
№761 сайлау учаскесі
Орталығы: Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бірлік көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Дворука көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер және №126 үй, Сарыарқа көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер, Қарамұрын көшесі №1 бастап №29 дейінгі және №39, №70, №72 үйлер, Комарова көшесі №1 бастап №35 дейінгі және №42, №52, №141 үйлер, Байқоңыр көшесі №1 бастап №19 дейінгі үйлер, Нұра көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер және №31 үй.
№762 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекет ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Бәйтерек көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер және №77 үй, Жеңіс көшесі №1 бастап №14 дейінгі және №30 бастап №69 дейінгі үйлер, Наурыз көшесі №1 бастап №15 дейінгі және №53 бастап №77 дейінгі үйлер.
№763 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісалы ауылы, шаруа қожалығының ғимараты.

Границы: улица Бирлик дома начиная с №1 по №24, улица Нур дома начиная с №1 по №28.
Избирательный участок №764
Центр: село Карамурын, начальная школа.
Границы: улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №44, улица Достык дома начиная с №1 по №4 и дома начиная с №47 по №80.
Избирательный участок №765
Центр: село Кызылтау, начальная школа имени Байгозы батыра.
Границы: улица 60 лет Октября дома начиная с №1 по №11, улица Гагарина дома начиная с №1 по №5 и дома №7, 9, 15, 20, 21, 22, улица Интернациональная дома начиная с №1 по №4, улица К.Мынбаева дома начиная с №1 по №27, улица Комсомольская дом №1, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №17 и дом №30, улица Бірлік дома начиная с №1 по №5.
Избирательный участок №766
Центр: поселок Мойынты, дом культуры.
Границы: улица Таныбай батыра дома начиная с №1 по №53, улица К.Байсеитовой дома начиная с №1 по №15 и дом №20а, улица Т.Рыскулова дома начиная с №1 по №48, улица Шашубая дома начиная с №1 по №32, улица Абая дома начиная с №1 по №48 и дом №68, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №37, улица Кыздарбека дома начиная с №1 по №28, улица М.Маметовой дома начиная с №1 по №35, 35а и дом №78, улица Б.Момышулы дома начиная с №1 по №55 и дома №123, 125, 127, 128, улица Микрорайон дома начиная с №1 по №10, поселок Мойнты село Акбулак.
Избирательный участок №767
Центр: село Нураталды, дом культуры.
Границы: улица Бугылы дома начиная с №1 по №30, улица Достык дома начиная с №1 по №16, улица Уалихан дома начиная с №1 по №16, улица Байзакова дома начиная с №1 по №17, улица А.Молдагуловой дома начиная с №1 по №24, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №12, улица Нураталды дома начиная с №1 по №18 и село Аккияк улица Талды дома начиная с №1 по №14.
Избирательный участок №768
Центр: село Аксу, Нураталдинского сельского округа, основная школа.
Границы: улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №10, дома начиная с №20 по №40а и дом №43, улица Ы.Алтынсарина дома начиная с №1 по №36а.
Избирательный участок №770
Центр: село Шопа, начальная школа.
Границы: улица Бугылы дома начиная с №1 по №40, улица Достык дома начиная с №1 по №24.
Избирательный участок №771
Центр: село Кызылкой, сельский клуб.
Границы: улица Абая дома начиная с №1 по №21 и дом №67а, улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №34 и дом №64, улица Тауелсиздик дома начиная с №1 по №40.
Избирательный участок №772
Центр: село Ортау, основная средняя школа.
Границы: улица Байгозы батыра дома начиная с №1 по №14 и дом №20, улица Ардагерлер дома начиная с №1 по №25 и дома №32, 33, 34, 40, улица Тендік дома начиная с №1 по №12, улица Сейфуллина дома начиная с №1 по №12, улица Аубакирова дома начиная с №1 по №8 и дома №10, 10а, 10б, 13, улица Еркіндік дома начиная с №1 по №3.
Избирательный участок №773
Центр: село Успен, средняя школа.

Шекарасы: Бірлік көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Нұр көшесі №1 бастап №28 дейінгі үйлер.
№764 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрын ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 бастап №44 дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 бастап №4 дейінгі және №47 бастап №80 дейінгі үйлер.
№765 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылы, Байғозы батыр атындағы бастауыш мектеп.
Шекарасы: Қазанның 60 жылдығы көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Гагарин көшесі №1 бастап №5 дейінгі және №7, 9, 15, 20, 21, 22 үйлер, Интернациональная көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер, К.Мыңбаев көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер, Комсомольская көшесі №1 үй, С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер және №30 үй, Бірлік көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер.
№766 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойынты кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Таңыбай батыр көшесі №1 бастап №53 дейінгі үйлер, К.Байсеитова көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер және №20а үй, Т.Рысқұлов көшесі №1 бастап №48 дейінгі үйлер, Шашубай көшесі №1 бастап №32 дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 бастап №48 дейінгі үйлер және №68 үй, Сейфуллин көшесі №1 бастап №37 дейінгі үйлер, Қыздарбек көшесі №1 бастап №28 дейінгі үйлер, М.Мәметова көшесі №1 бастап №35, 35а дейінгі үйлер және №78 үй, Б.Момышұлы көшесі №1 бастап №55 дейінгі үйлер және №123, 125, 127, 128 үйлер, Мөлтекауданы көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы.
№767 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер, Достық №1 бастап №16 дейінгі үйлер, Уәлихан көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер, Байзақов көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер, Нұраталды көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер және Аққияқ ауылы Талды көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер.
№768 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылдық округі, Ақсу ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №10 дейінгі, №20 бастап №40а дейінгі үйлер және №43 үй, Ы.Алтынсарин №1 бастап №36а дейінгі үйлер.
№770 сайлау учаскесі
Орталығы: Шопа ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 бастап №40 дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер.
№771 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқой ауылы, ауыл клубы.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер және №67а үй, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №34 дейінгі үйлер және №64 үй, Тәуелсіздік көшесі №1 бастап №40 дейінгі үйлер.
№772 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортау ауылы, орта негізгі мектеп.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер және №20 үй, Ардагерлер көшесі №1 бастап №25 дейінгі үйлер және №32, 33, 34, 40 үйлер, Теңдік көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер, Әубәкіров көшесі №1 бастап №8 дейінгі және №10, 10а, 10б, 13 үйлер, Еркіндік көшесі №1 бастап №3 дейінгі үйлер.
№773 сайлау учаскесі
Орталығы: Өспен ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Достық дома начиная с №1 по №17, улица Кеншілер дома начиная с №1 по №9, улица К.Сатбаева дома начиная с №1 по №31, улица Центральная дома начиная с №1 по №31, улица Әулиетас дома начиная с №1 по №21, улица Теміржол дома начиная с №1 по №38.
Избирательный участок №774
Центр: село Айгыржал, основная школа имени М.Жапакова.
Границы: улица Мамыра дома начиная с №1 по №41.
Избирательный участок №775
Центр: село Еркиндик, общеобразовательная средняя школа.
Границы: улица Мектеп дома начиная с №1 по №30 и дома №36, 43, 52, 69, 80, 81, улица Каражартас дома начиная с №1 по №152 и дом №180, улица Темиржолшылар дома начиная с №1 по №80, дома №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207 и дома начиная с №180 по 191.
Избирательный участок №776
Центр: село Жумыскер, дом культуры.
Границы: село Жумыскер Таглинского сельского округа.
Избирательный участок №777
Центр: село Кызылту, основная школа.
Границы: село Кызылту Таглинского сельского округа.
Избирательный участок №778
Центр: село Карасаз, начальная школа.
Границы: улица Койтас дома начиная с №1 по №27.
Избирательный участок №779
Центр: село Талды, дом культуры.
Границы: улица Д.Смайлова дома начиная с №1 по №24 и дом №29, улица Сенкібай батыра дома начиная с №1 по №10, улица Рустема Мажитова дома начиная с №1 по №13 и дома №20, 20а, улица Наршоккена дома начиная с №1 по №23, улица И.Кишкентаева дома начиная с №1 по №12 и дом №23, улица Ж.Байтуова дома начиная с №1 по №11, улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №19, улица А.Кунанбаева дома начиная с №1 по №19, улица Жанажурт-Байбала дома начиная с №1 по №24 и село Жана-Журт улица Талды дома начиная с №1 по №14.
Избирательный участок №780
Центр: село Берекетты, начальная школа.
Границы: улица Акшокы дома начиная с №1 по №4.
Избирательный участок №782
Центр: село Нижнее Кайракты, дом культуры.
Границы: улица К.Сатбаева дома начиная с №1 по №12 и дом №15, улица Кадыр батыра дома начиная с №1 по №5 и дом №8, улица Абая дома начиная с №1 по №15 и дома №20, 23, 27, улица Жарылгап батыра дома начиная с №1 по №4 и дома №8, 9, улица К.Макажанова дома начиная с №1 по №6 и дома №10, 12, 15, 25, улица Дерипсалы батыра дома начиная с №1 по №4, улица М.Ауэзова дома начиная с №1 по №14, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 по №10, улица Б.Орынбека дома начиная с №1 по №16 и дом №24, улица Аккошкар батыра дома начиная с №1 по №7 и дома №9, 11, 25, улица Курмангазы дома начиная с №1 по №4 и дома №7, 8, 10, 12, 17, улица Т.Рымбекулы дома начиная с №1 по №10 и дома №13, 13а, улица Жанибекова дома начиная с №1 по №16 и дома 20, 23, улица К.Нуржанова дома начиная с №1 по №25, улица С.Ахметулы дома начиная с №1 по №26, улица Кабанбай батыра дома №1, 2, 5, 6, 8, 9, улица Шортанбай батыра дома начиная с №1 по №10.
Избирательный участок №783
Центр: село Верхнее Кайракты, здание крестьянского хозяйства.
Границы: село Верхнее Кайракты Нижне Кайрактинского сельского округа.
Избирательный участок №784
Центр: село Унирек, средняя школа.

Шекарасы: Достық көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер, Кеншілер көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі №1 бастап №31 дейінгі үйлер, Центральная көшесі №1 бастап №31 дейінгі үйлер, Әулиетас көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер, Теміржол көшесі №1 бастап №38 дейінгі үйлер.
№774 сайлау учаскесі
Орталығы: Айғыржал ауылы, М.Жапақов атындағы негізгі мектеп.
Шекарасы: Мамыр көшесі №1 бастап №41 дейінгі үйлер.
№775 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркіндік ауылы, негізгі жалпы білім беру мектебі.
Шекарасы: Мектеп көшесі №1 бастап №30 дейінгі және №36, 43, 52, 69, 80, 81 үйлер, Қаражартас көшесі №1 бастап №152 дейінгі үйлер және №180 үй, Теміржолшылар көшесі №1 бастап №80 дейінгі, №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207 және №180 бастап №191 дейінгі үйлер.
№776 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұмыскер ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Жұмыскер ауылы.
№777 сайлау учаскесі
Орталығы: Кызылту ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Қызылту ауылы.
№778 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасаз ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Қойтас көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер.
№779 сайлау учаскесі
Орталығы: Талды ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Д.Смайлов көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер және №29 үй, Сенкібай батыр көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Рүстем Мәжитов көшесі №1 бастап №13 дейінгі және №20, №20а үйлер, Наршөккен көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер, И.Кішкентаев көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер және №23 үй, Ж.Байтуов көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №19 дейінгі үйлер, А.Құнанбаев көшесі №1 бастап №19 дейінгі үйлер, Жанажұрт-Байбала көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер және Жаңа - Жұрт ауылы Талды көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер.
№780 сайлау учаскесі
Орталығы: Берекетті ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақшоқы көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер.
№782 сайлау учаскесі
Орталығы: Төменгі Қайрақты ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Қ.Сәтбаев көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер және №15 үй, Қадыр батыр көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер және №8 үй, Абай көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер және №20, 23, 27 үйлер, Жарылғап батыр көшесі №1 бастап №4 дейінгі және №8, 9 үйлер, К.Мақажанов көшесі №1 бастап №6 дейінгі және №10, 12, 15, 25 үйлер, Дерипсал батыр көшесі №1 бастап №4 дейінгі үйлер, М.Әуэзов көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Б.Орынбек көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер және №24 үй, Аққошқар батыр көшесі №1 бастап №7 дейінгі және №9, 11, 25 үйлер, Құрманғазы көшесі №1 бастап №4 дейінгі және №7, 8, 10, 12, 17 үйлер, Т.Рымбекұлы көшесі №1 бастап №10 дейінгі және №13, 13а үйлер, Жәнібеков көшесі №1 бастап №16 дейінгі және №20, 23 үйлер, К.Нұржанов көшесі №1 бастап №25 дейінгі үйлер, С.Ахметұлы көшесі №1 бастап №26 дейінгі үйлер, Қабанбай батыр көшесі №1, 2, 5, 6, 8, 9 үйлер, Шортанбай батыр көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер.
№783 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоғарғы Қайрақты ауылы, шаруа қожалығының ғимараты.
Шекарасы: Төменгі Қайрақты ауылдық округінің Жоғарғы Қайрақты ауылы.
№784 сайлау учаскесі
Орталығы: Үңірек ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Унирек дома начиная с №1 по №29 и дома №144, 178, улица Тагылы дома начиная с №1 по №9 и дома №19, 201, улица Сарыарка дома начиная с №1 по №22 и дом №193, улица Бугылы дома начиная с №1 по №18 и дом №194, улица Бейбитшилик дома начиная с №1 по №14 и дом №19, село Куттыбай улица Бесагаш дома начиная с №1 по №16 и дом №19.
Избирательный участок №786
Центр: село Кармыс, начальная школа.
Границы: улица Тесик-Тас дома начиная с №1 по №55.
Избирательный участок №787
Центр: село Тумсык, начальная школа.
Границы: улица Уста дома начиная с №1 по №37.

Шекарасы: Үңірек көшесі №1 бастап №29 дейінгі үйлер және №144, 178 үйлер, Тағылы көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер және №19, 201 үйлер, Сарыарка көшесі №1 бастап №22 дейінгі үйлер және №193 үй, Бұғылы көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер және №194 үй, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер және №19 үй, Құттыбай ауылы Бесағаш көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер және №19 үй.
№786 сайлау учаскесі
Орталығы: Кармыс ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Тесік-Тас көшесі №1 бастап №55 дейінгі үйлер.
№787 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ұста көшесі №1 бастап №37 дейінгі үйлер.