О внесении изменений в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2020 года № 43/400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2020 года № 6091
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5671, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 16 января 2020 года № 03 (10. 780), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 389414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 382414 тысяч тенге;
2) затраты – 419254 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 19320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19320 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10520 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 511097 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9516 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 501581 тысяч тенге;
2) затраты – 538590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 35/317 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қарашадағы № 43/400 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 6091 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" №35/317 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5671 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.780) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 389414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 382414 мың теңге;
2) шығындар – 419254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 19320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19320 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10520 мың теңге.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 511097 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9516 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 501581 мың теңге;
2) шығындар – 538590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;