О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2020 года № 44/403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2021 года № 6155.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 11 607 944 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 286 553 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11177 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7087 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 303 127 тысяч тенге;
2) затраты - 12 075 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 60796 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 170836 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 57343 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60796 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60796 тысяч тенге:
поступление займов –170836 тысяч теңге;
погашение займов – 57343 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 467084 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 44/403 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6155 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 607 944 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4286553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11177 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7087 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 303 127 мың теңге;
2) шығындар – 12 075 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60796 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170836 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 57343 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60796 мың теңге:
қарыздар түсімі – 170836 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57343 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 467084 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2021 № 8/91 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2021 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов в сумме 1007850 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 09.11.2021 № 8/91 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2021 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне 1007850 мың теңге сомасында субвенциялар көлемі қарастырылсын.

4. Учесть в составе расходов районного бюджета субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложению 5.
5. Утвердить резерв акимата Шетского района на 2021 год в сумме 77579 тысяч тенге.
6. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение к решению
Шетского районного маслихата

4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен 2021 – 2023 жылдарға арналған кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. Аудан әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 77579 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихатының