О признании утратившим силу решения Приозерского городского маслихата от 27 июня 2018 года № 21/215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5926
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Приозерского городского маслихата от 27 июня 2018 года № 21/215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4849, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июля 2018 года и в газете "ЗакупИнфо" от 16 июля 2018 года № 131 (1565)).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков

Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 21/215 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/397 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5926 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылгы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 21/215 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4849 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 13 шілдеде және 2018 жылғы 16 шілдеде № 131(1565) "ЗакупИнфо" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сарсембеков