О городском бюджете на 2021 - 2023 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2020 года № 43/444. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2021 года № 22028.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 610 291 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 390 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 66 161 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 023 383 тысяч тенге;
2) затраты – 4 018 032 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 49 294 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 49 294 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 358 447 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358 447 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;

2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 22028 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 610 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 390 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 66 161 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 023 383 мың теңге;
2) шығындар – 4 018 032 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 49 294 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 49 294 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 358 447 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358 447 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 358 447 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28.10.2021 № 9/77 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Приозерск на 2021 год в сумме 7 805 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2021 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 358 447 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 28.10.2021 № 9/77 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Приозерск қаласы жергілікті атқарушы органының резерві 7 805 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2021 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.